Skocz do zawartości
Agor123

Jak sprawdzić czy nie ma fotopułapki

Rekomendowane odpowiedzi

Z biegiem czasu i mnóstwem poświęconej pracy powoli zbliżam się ku końcowi został już miesiąc do ścinki, ale im bliżej końca tym większe shizy bynajmniej w moim odczuciu, ostatnio doszły mnie słuchy że w mojej miejscowości znaleziono krzaczki, jakoś mnie to nie dziwi bo wiem że w mojej okolicy trochę ludzi jest którzy coś mają, na szczęście ja już dawno postanowiłem się wysilić i znaleźć miejscówkę jeszcze w większych zadupiach niż mieszkam Ja, i chodź w słowach osoby która mi to mówiła padła moja miejscowość zamieszkania, to mój spot graniczy właśnie z nią.                        ( jest po środku tej a innej miejscowości).   patrząc nawet na mapę sam nie wiem do jakiej miejscowości to dopasować, myślę że wiecie o co mi chodzi po prostu wolę dmuchać na zimne,

Postanowiłem że dla bezpieczeństwa nie będę się pokazywał przez 10 dni, naszczęście pozwala na to pogoda, i po upływie tego czasu pierwszy raz obowiazkowo chcę iść w typowej nocy, wszystko wtedy po sprawdzam czy nie ma żadnych śladów i zastanawia mnie jedno:

Jeżeli jest założona fotopułapka przez psiarskie, to kamera telefonu zobaczy podczerwień którą emituje ta kamera? Jak to działa? Chyba że podczerwień uruchamia się dopiero wtedy gdy robi zdjęcie ale to też by mnie zadowalało mógłbym wtedy dobrze po sprawdzać czy nic nie ma.

Oczywiście bez kominiarki ani rusz oraz starych ubrań/płaszcz...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Agor123 napisał:

to kamera telefonu zobaczy podczerwień którą emituje ta kamera?

Nie wydaje mi się.

Ale noktowizor wyłapie podczerwień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni raczej nie zostawiają fotopułapek >.< Rzadko co, bo anyway lasy są tym usypane przez leśniczych (Najczęściej to właśnie oni zgłaszają znalezisko).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...