Skocz do zawartości
Grołboks

Biobizz try pack

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! 

Co myślicie o zestawie od biobizz bio-grow, bio-bloom i top-max? Czy to wystarczy Czy cos jeszcze dokupić? Ziemia biobizz light-mix, automaty. Będę wdzięczny za odpowiedź bo kompletuje nowy zestaw. Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dzieki. Calmag i ukorzeniacz mam z ostatniej nieudanej misji  😉 jeśli chodzi o calmag właśnie, warto profilaktycznie prykac? A o jakich enzymach mówisz? 

Edytowane przez Grołboks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o Root Juice od Biobizz to ja leje od pierwszego podlania przez cały veg, zaszkodzić nie zaszkodzi, a korzenie to moim zdaniem podstawa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bubble mam ukorzeniacz od plagron, mysle ze bezpieczniej będzie poczekać te kilka dni jak wpominal zielone krainy. Myślicie ze lac go tylko na vegu czy jak producent podaje, jeszcze kilka razy na flo? Jest sens? Z fartem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy sam biobloom i top max wystarczy na niedobor azotu i innych ,jak tak to jakich pierwiastków...i czy mozna mieszać np. z dolomitem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 8/17/2021 at 8:43 PM, Grołboks said:

Siemanko! 

Co myślicie o zestawie od biobizz bio-grow, bio-bloom i top-max? Czy to wystarczy Czy cos jeszcze dokupić? Ziemia biobizz light-mix, automaty. Będę wdzięczny za odpowiedź bo kompletuje nowy zestaw. Pozdro 

Ja tam stary wsadzilem na 12 L pot, dwie takie tabsy https://www.growtent.pl/product-pol-1228-BIOTABS-Tabletka-Indoor-10szt.html i powiem Ci, ze ladna dzungla juz w 5tym tygodniu.. W dodatku tak jak ty od 2 tyg stosuje grow, top max i bloom po za tym dodalem tez mikoryze wczesniej do ziemi.. Wybróbuj te tablety.. Wsadzasz do ziemi  i podlewasz.. nic nie sprawdzasz zadnego EC lub Ph .. I same sie nawoza :)) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, bania301 napisał:

Panowie czy sam biobloom i top max wystarczy na niedobor azotu

jak masz niedobór azotu to podlewasz głównie nawozem zawierającym azot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bania301 jeśli  obserwujesz niedobór azotu to nie wystarczy. Ale jak masz dobrą ziemię to nie powinno przez dłuższy czas brakować. Szczególnie przy automatach przez całą fazę wzrostu nie lałem nawet kropelki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 20/08/2021 o 11:16, Andi napisał:

raczej nie

Chyba, że ktoś ma regularny problem z przelewaniem/gniciem korzeni. Ukorzeniacz + cannazym zadba o rozkład zgnilizny i szybki rozrost nowych. I wydaje mi się, że tu faza nie ma znaczenia. Jeżeli plantator pokrzywdził swoją panne przez cały weg to na bloomie korzenie są w opłakanym stanie, a roślinka sama wie co jest jej potrzebne w danym momencie, więc skorzysta z ukorzeniacza jeśli pojawi się w karmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Grołboks Mnie osobiście biobizz try-pack który wymieniłeś wyżej, stanowczo wystarcza.

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...