Skocz do zawartości
sahara

Jak myślicie,jeszcze czy już?

Rekomendowane odpowiedzi

poczekaj jeszcze trochę. jak wszystkie będą mleczne i zaczną wchodzić w brąz to tnij.  brąz daje więcej thc.

pełno mleczne dają energie i kopa. pełny brąz przyspawa sie do fotela/ łóżka. wybierz co wolisz.

Edytowane przez LiitlebigWeed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ,mam tylko problem ze wzrokiem ,ale tak na serio,nie odróżniam barw i nie widzę różnicy między przeźroczystym a mlecznym .Czy na obu fotkach jest przewaga mlecznych ,czy ich nie widać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówiłem poważnie. jak trychomy zaczną brązowieć to scinaj. patrz na te łepki na tych końcówkach na 1 zdjęciu. jak zaczną zmieniać kolor na brązowy to pora na scinke. jak chcesz więcej thc i mocy czekasz aż wszystkie trychomy zrobią sie brązowe. ale 30-40 % brązowych trychomów to znak że trzeba ciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sahara Nie widać wyraźnie, ale zapewne jest mieszanka, mlecznych i przeźroczystych trichomów. Moment ścięcia zależy od tego, jakich chcesz efektów. Roślina uzyskuje przy mlecznych trichomach maximum THC, gdy przechodzi w brązowe trichomy to zmienia się powoli profil działania rośliny na kanapowy.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi, że jestem niecierpliwy ,wprost przeciwnie,ale walczę z mszycami ,co parę dni przecieram liście płatkiem kosmetycznym z mydłem potasowym,działa ,ale tylko na chwilę .Boję się ,że na ostatniej prostej się okaże, że mszyce przejęły mi topy. 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sahara jeżeli wolisz naturalne preparaty to polecam wybrać coś z tej strony https://poradnikogrodniczy.pl/gnojowka-wywar-napar-ekologiczne-srodki-ochrony-roslin.php , np wywar z czosnku powinien dawać radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...