Skocz do zawartości
Blazer

Pytanie ogólne 2x amnesia fast 1xweeding cheese cake

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam od 24 czerwca 3 krzaki coś tam przycinalem ale nie za bardzo się znam na tym otóż mianowicie czy z nimi wszystko wporzadku bo są to moje pierwsze w życiu roślinki

 

20210817_113542.jpg

20210817_113637.jpg

20210817_113631.jpg

20210817_113559.jpg

20210817_113550.jpg

20210817_114334.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten weeding cheese cake ładnie pachnie ale dziwny jest jakiś był to gratis to wsadziłem jeszcze zauważyłem że to chyba indica a te dwa wysokie to sativa fast version amnesia nie widzę tych preflowerow w tych amnezjach więc zapytam może Ty widzisz czy zaczęły kwitnięcie czy to jeszcze wege

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Blazer jeśli chcesz by zaczęła kwitnąć to roślina musi mieć tyle samo słońca ile ciemni czyli 12/12, możesz ją chować do jakieś szafy czy gdzieś że by miała absolutnie ciemno na 12h a potem wystawic na słońce na 12h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Blazer jeśli dobrze liczę to twoje krzaki mają 50 dni + więc jeśli nadal nie zaczęła kwitnąć to jest to sezon, jeśli roślina już zacznie kwitnąć to będzie jeszcze potrzebowała 2-3 miesiące na dojście do ścinki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Blazer Marihuana jest rośliną fotozależną, i jeśli nie masz odmiany automatycznej, a wygląda na to, że nie, kwitnienie wyzwala w niej długość okresu w jakim otrzymuje światło, dlatego aktualnie musisz stworzyć warunki 12h światła / 12h całkowitej ciemności. 

Edytowane przez Bubble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Blazer  właśnie dzisiaj też się dowiedziałem, że półautomaty (fast version) nie kwitną automatycznie tylko kwitną tak jak sezonówki, czyli na outdorze wtedy gdzy dzień robi się krótszy(zależy też to od genów), bądź przy lampach 12/12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Blazer do póki nie zacznie kwitnąć czyli do póki nie zaczną pojawiać się prefolowery i czas startu kwitnienia jest bardzo indywidualny może to zająć dwa trzy dni a nawet tydzień 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...