Skocz do zawartości
Brazil Munster

DoSiDos 33, mimosa x orange punch. Lumatek Attis

Rekomendowane odpowiedzi

@Krzysztof_Krzys  pewności nie mam. Ale głównie na jednej było to widać. Jak ppdnioslem wyżej to wróciły do normy ale później Znowu zaczęło je zawijac.  Może to od jakiegoś niedoboru. 

Ogólnie rozwija się dobrze także niech żyje swoim życiem 😄 A po niedzieli im upierdole giry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto które miałem dodatkowo w donicy 3.5L i od 2go tyg kwitnienia było światło 12/12 osiągnąłem 34g. Jestem mega zaskoczony. Topy nie sa zbite, raczej takie średnio.  Zapach wachajac średni.  Ale ze słoika jakoś mi speirdala zapach to w pokoju pachnie ładnie ale temat przeciętnie. Mam nadzieję że curring to poprawi. Wilgotność tematu to około 50% przesuszylo mi się to.... jak yeraz zaradzic? 

Mogę dac skórkę z pomarańczy?

20211123_094700.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Brazil Munster napisał:

Auto które miałem dodatkowo w donicy 3.5L i od 2go tyg kwitnienia było światło 12/12 osiągnąłem 34g. Jestem mega zaskoczony. Topy nie sa zbite, raczej takie średnio.  Zapach wachajac średni.  Ale ze słoika jakoś mi speirdala zapach to w pokoju pachnie ładnie ale temat przeciętnie. Mam nadzieję że curring to poprawi. Wilgotność tematu to około 50% przesuszylo mi się to.... jak yeraz zaradzic? 

Mogę dac skórkę z pomarańczy?

20211123_094700.jpg

Ja dalwm skorke od cytryny na 20min i zrobilo sie 55 i ja wyjalem 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Brazil Munster napisał:

Panowie i Panie, harvest za mną.  Suszy się powoli. Czy temp od 16-18 jest ok czy trzeba podbić do tych 19-20 ? Wilgotność po między 50-55%

Powinna byc spoko taka temperatura mniejsza, beda sobie powoutku schnac, a nie chcemy przyspieszac tego. Procesu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko po niezłej zwłoce.

Niestety przed i w trakcie harvestu miałem urwanie głowy i nie mialem  czasu na nic. 

Rośliny doszły w 108dni od wysiewu, 38 vega i 70dni flo. 

Dosidos  zdecydowanie szybciej niż mimosa.  

 

Tematu wyszło 300g. Topy zbite jak szyszki ale ogolnie sa lekkie. zapach slodki,cytrusowy, owocowy. Smak podobnie. 

Ogolni3 do trymowania podszedłem chyba zbyt pedantycznie przez co z wagi ucieklo. Bo wycinalem najmnjejszee listki. Na przyszłość będzie inaczej 😄

 

dużo nie dużo, raczej mało jak na 6 roślin. Ale jestem happy jak na pierwszy indoor. 

 

 

dzięki za każdą pomoc i cenne wskazówki. 

 

 

20220110_233536.jpg

20220110_234153.jpg

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...