Skocz do zawartości
Brazil Munster

DoSiDos 33, mimosa x orange punch. Lumatek Attis

Rekomendowane odpowiedzi

@Krzysztof_Krzys ja nie zaczepiam na sznurek, sznurek wiąże na suficie od jednej rurki namiotu do drugiej. I potem jajkiem, tym co wysłałem zdjęcie na górę łapie za szczyt a druga strona za sznurek które wcześniej przywiązałem. To jest na lince jakby i się wyciąga, to służy właśnie do podwieszania szczytów, nie wyobrazam sobie i inaczej robić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisałem o zapachu w 3 tyg vega. Że filtr w chuja wali chyba. Ale miałem wilgotność 85% wiec mogło to powodować że filtr nie robił swojej roboty, po przelaczeniu na Flo zbilem wilgotnosc do 60% i nei bylo poczatkowo zapachu ale tetaz ju jebie ponownie. 

Teraz mija 5 tydzień Flo i z wenta daje zielskiem i to zdrowo.

 

Kupiłem nowy filtr zobaczymy czy coś się zmieni. Jak się wkurwie to dam filtr na  wlocie i wylocie. 😄

 

 

 

myślicie ze trafiłem wadliwy filtr czy zjebalem go zbyt wysoka wilgotności na vegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namiot ogólnie szczelnie domkniety, i jest zassany wręcz wiec raczej nie powinno z niego wychodzić poprzez inna część niż filtr .??

 

U mnie fakt jest taki ze tam co mam namiot nie jebie,  ale np w korytarzu za drzwiami pokoju jest zapach i to z tygodnia na tydzien. 

 

Możliwe że przez 2 tyg..dostal wilgotności 85% i może to mialo wpływ na węgiel. W poniedziałek zmienię filtr zobaczymy co to będzie..  najwyżej dam na wlot nowy A wylot stary 😅😅😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster Pisałem już chyba Tobie że - Skoro miałeś problemy z wilgotnością mógł go Ch... strzelić. Mógł też jak w moim przypadku uledz zniszczeniu w transporcie. Albo był. wyprodukowany do d... py i jego żywotność się skończyła bo filtry są wieczne. Ja kupilem nowy i problem znikł. Jak  nie łapiesz przypału olej, jak łapiesz zamów szybko nowy nie ma sensu liczyć się "samo się naprawi" 🙂

ps. Wentylator podłączony bezpośrednio do filtra zmniejsza jego skuteczność o 30%. Filtr powinien być minimum 30% większy od wenta itp itd. 

Pozdrawiam. V. 

@ArteK akuatczne, - cichsze z rury może buczeć i nigdy bezpośrednio. opaska a jak się obawiasz dobra taśma i po problemie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro montuje nowy wiltr.  Obniżenie wilgoci pomogło ale nie przy zaawansowanym stadium kwitnienia:D

Przypal nie przypal lepiej nie kusić losu. Nie zbiednieje A spokojniej będę spał.

Ogarnąłem.filtr 500m3 A went mam jakoś tak.

Jutro zdam relacje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 80.  40dzien kwitnienia. 

Temp 24-16 

Wilgotność waha się od 46-56 Max. 

Lampa.na ta chwilę full około 40cm od szczytów. 

Muszę kupić jeszcze jeden mieszajacy bo jak patrze na to wszystko  to wydaje mi sie ze plecha wjebie się tu jak przez otwarte drzwi. 

Odżywki dostają full dawki co drugie podlanie. 

 

Mimosa ladnie już zmienia kolor w purple. Liście ciemno fioletowe, topki też już przebarwiajaja się. 

20211026_125137.jpg

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca miałem to na myśli bo to można podpiąć pod trening myślałem bardziej by usunąć to co zbędne co poprawi przepływ powietrza byś nie martwił się o pleśń i nawet możesz (chyba że masz) dać jeden mieszający na dół by sobie zawiewał i mieszał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...