Skocz do zawartości
Hejzer71

Jak myslicie kiedy to dojdzie?

Rekomendowane odpowiedzi

taki temat jest przydatny, a sprzęt po teście można zwrócić i odzyskać kasę. tylko zastanawiam sie do którego działu ten temat będzie pasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, LiitlebigWeed napisał:

taki temat jest przydatny, a sprzęt po teście można zwrócić i odzyskać kasę. tylko zastanawiam sie do którego działu ten temat będzie pasował.

offtopic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hejzer71 wydaje mi się, że widziałem białe włoski więc na pewno jeszcze spuchnie. Ja bym się nie spieszył, sprawdzaj trichomy i wrzuć jakieś dobre foty, wrzuciłeś to tydzień temu więc pewnie gdzieś za tydzień ścinka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo Jesu
W dniu 15/08/2021 o 18:57, Hejzer71 napisał:

mam cos takiego ale uja tam widac albo ja to zle obsługuje 🤪

Mam identyczny,trzeba dobrze przyłożyć do oka,wyceluj odległość,bliżej,dalej...działa na BANK,chyba że nie ma soczewki he 🙂

W dniu 15/08/2021 o 20:55, LiitlebigWeed napisał:

tym dziadostwem nic nie zobaczysz

Zobaczy i to bardzo dobrze 🙂 mam taki sam,żywice widać normalnie,kształt,kolor...możesz ręce umyć jak chirurg a i tak znajdziesz brud pomiędzy liniami papilarnymi.

Może ma wadę wzroku albo chinole sprzedali ze zwykłym szkłem od słoika he 🙂

Ja jestem z tego mikroskopu bardzo zadowolony.

W dniu 15/08/2021 o 22:42, LiitlebigWeed napisał:

ono ma nie wyregulowaną ostrość i brak jej ustawienia

Wszystko ma i działa Tip-top,regulacje,światło UV. Normalnie widać pojedyncze krople żywicy w kształcie grzybków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...