Skocz do zawartości
sahara

Herbatka z marihuany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,czy ktoś pił kiedyś herbatę z marihuany ? Jakie są po tym odczucia ? Czy mogę do tego użyć również liści cukrowych z trichomami? I co najważniejsze czy mogą one być świeże ,zaraz po ścięciu czy trzeba je uszyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem,to herbatę robi się z korzeni marychy.

Nawet jak zioło zdekarboksyluje, to nic cennego nie rozpuści się w wodzie. Zwykły napar z liści. 

W dniu 11/08/2021 o 14:03, Zielone krainy napisał:

@sahara Możesz zrobić herbratę, ale bez dekarboksylacji nie będzie miała żadnych właściwości psychoaktywnych, ot po prostu napój i nic więcej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi,źle się wyraziłem ,nie tyle o herbatę mi chodziło,tylko o napój ,nawet na mleku.I czy mogę sobie taki susz po dekarboksylacji przechowywać w słoiku i w razie ochoty zrobić napój co zadziała psychoaktywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym mlekiem to też źle wytłumaczone,bo nie o mleko w zasadzie chodzi a o masło 85%tluszczu które później pije się z mlekiem.

Zioło po dekarboksylacji możesz przechowywać w słoiku,raczej długo. Możesz je nawet zjeść.

Musisz ziolo zdekarboksyowaca potem albo zjeść, albo rozpuścić to co cenne w tłuszczu lub spirytusie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sahara THC rozpuszcza się w alkoholu i tłuszczach, jak ugotujesz zioło po dekarboksylacji w tłustym mleku, to powinno się THC w jakimś stopniu w tym tłuszczu rozpuścić, więc jakiś efekt haju powinien się pojawić, zawsze możesz dorzucić z dwie łyżki masła do tego, by zwiększyć ilość tłuszczu w tym napoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...