Skocz do zawartości
56B4vmuitE

AK47 2.0 AF 50x50x120 TS600 Led

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, 56B4vmuitE napisał:

po ilu dniach akacze przestana rosnać? 

miesiąc gdzieś powinny być na wegu

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Czarno to widzę,sory. Możecie to nazywać supercroping, ale z supercroping to będzie miało nie wiele wspólnego. Urośnie do gory przynajmniej tyle ile do tej pory urosła, a lampa i tak już jest za blisko. Musiał byś ją z ziemią zrównać. Może nawet dwa razy.

Ciężko ją będzie teraz nawet o połowę skrócić takim łamaniem jak u @onyx bo tu z tego co widzę, są krótkie odstępy między piętrami i ona się krzyczy jak indyjka. Bo rozumiem ,że celem jest połamać aby dalej dobrze rosła, a nie połamać,żeby połamać.

 

Co do wysokiej wilgotności,to wydaje mi się ,że tu też nic nie poradzisz. Na powierzchni 50x50 w 11L donicach są 4 wielkie rośliny. Amazonia. Osuszacz tak, ale przemysłowy chyba.

 

Myślę,że najpierw musisz je trochę od dołu wygolic, zobacz które gałęzie są hujowo rozwinięte itd i powycinaj je trochę. Zobaczy się ile jest jakiejś przestrzeni, a reszte będziesz musiał wiązać  gałąź po gałęzi, kierować wzrost w dół, i cały czas pilnować jak rosną,codziennie.

Edytowane przez KlausKörner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis zdaje sie dzien 51

fota z innego profilu , dziewczynki są coraz bardziej sexi 

 

IMG_20210906_112836.jpg

Edytowane przez 56B4vmuitE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie w boxie bo zostawiłem rośliny na wakacje i nie było Lst. Ale tutaj mistrzostwo świata topy wyżej lampy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy się uczy ma błędach ja już też następnym razem nie puszcze roślin luzem tylko Lst od samego początku. Box 120 cm to niziutki box. Ale w szafkach przy 80 dawałem rady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...