Skocz do zawartości
56B4vmuitE

AK47 2.0 AF 50x50x120 TS600 Led

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

To mój pierwszy post na forum i moja pierwsza uprawa. Wybrałem ak47 2.0 auto , z 4 nasion ktore kiełkowałem wszystkie pięknie wyszły .

4 doniczki po 11l , zmieszana ziemia kwiatowa w stosunku dwie porcje ziemi  do jednej z perlitem.

Lampa led 100w mars ts600

oswietlenie 24h non stop 

Nawozy plagron terra grow i terra bloom

Ponizej fotka ostatnia z dzis 

 

 

Ostatnie foto zrobione dzis i jest to chyba (licze od wsadzenia do ziemi ) 16 dzien .

 

 

6.jpg

Edytowane przez 56B4vmuitE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jak trzeba. 

Taa, I jak ziomek onyx pisze światło 24h to zbędny luksus. 

W zasadzie to korzystniej jest jak roślina, nawet auto ma noc. W nocy zachodzą różne przemiany. Ruderalis też na całym globie ma noc. 

24h jest w huj nie naturalne, a indoor imitujesz naturalne srodowisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak chłopaki piszą. Możliwe też (chociaż nie wiem), że masz problem z utrzymaniem cyklu. Miałem podobny przypadek gdzie praca na 3 zmiany w pewnym momencie uniemożliwiła mi włączenie/wyłączenie sobie lampy w boxie. 35zl za programator i po sprawie, cykl dnia i nocy z automatu, bez chodzenia tam, kontrolowania, 18/6 wystarczy, sam korzystam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za rady , dzis wypada dzień 21 dzien od wsadzenia nasionek , roślinki zostały podlane łącznie 8litrami wody z odzywka terra grow (dałem 2ml na litr wody ).

Na dwóch roślinkach zrobiłem pseudo lst przywiazujac główny rdzen rosliny  troche nizej , zobaczymy czy cos z tego bedzie .  ( narazie na 2 bo i tak zaden ze mnie ogronik a i tak potrafiłem uszkodzilem 3-4 liscie podczas tej operacji ) .

Oraz dałem lampe ledowa troche wyzej bo roślinki urosły. 

Już czuć roślinki po otwarciu growboxa. 


Pozdrawiam 

 

 

IMG_20210805_121846.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 dzien , podlane 6 l , skończył mi sie pojemnik 100ml z odzywka na wzrost .

Niestety krzaki urosły za mocno i troche chyba przypaliło czesc lisci ( 5 dniowa nie obecnosc )  , podniosłem lampe na sznurkach , mam nadzieje ze juz wiecej nie urosnie i zacznie juz kwitnac. 

Planuje uzyc jakichs chemicznych osuszaczy powietrza do obnizenia wilgotnosci w czasie kwitnienia , czy takie 2 sztuki nadadza sie?  https://allegro.pl/oferta/pochlaniacz-wilgoci-humistop-z-wkladem-5687740697

 

 

 

IMG_20210815_181652.jpg

IMG_20210815_181614.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kombinujesz wystarcz pójść do supermarketu i kupić pochłaniacz wilgoci za 4 zł. ja takiego używałem przy kwitnieniu i suszeniu. jest tani i skuteczny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny update , podciagnolem lape najwyzej jak sie da ale dalej rosna roslinki , chyba jedna poupala szczyty :sad:

Jutro wstawiam osuszacz powietrza jak tylko odbiore go.

Pozdro ziomeczki 

 

IMG_20210818_190944.jpg

IMG_20210818_190956.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...