Skocz do zawartości
Git

AUTO 1X sweet zz, purple kush, strawberry pie, fastberry

Rekomendowane odpowiedzi

@Brazil Munster Ja znowu na odwrót. Odpaliłem dopiero jak wyszły z ziemi. Przedtem zrobiłem im tylko takie prowizoryczne namioty żeby miały wysoką wilgotność. To chyba nie ma znaczenia w takim razie.

@Git powodzenia ✌️

Edytowane przez Luigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Luigi napisał:

@Brazil Munster Ja znowu na odwrót. Odpaliłem dopiero jak wyszły z ziemi. Przedtem zrobiłem im tylko takie prowizoryczne namioty żeby miały wysoką wilgotność. To chyba nie ma znaczenia w takim razie.

@Git powodzenia ✌️

Dziekowa

5.08.2021 19.46

Nasionko dalo rade 😀 wszystkie penerzyce witamy na swiecie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gram a po czym stwierdzasz? 😁 Podlane byly jak wrzucone zostaly to ziemii i wczoraj 😃 5l butelke rozdzielam na 4, a co zostanie wlewam na tacke. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, onyx napisał:

@Gram @Git litr na roślinę w takim dniu wydaje mi się za dużo ale póki co rośliny wyglądają ok więc nie ma się czym przejmować 

Nie zapominajmy ze donica jefna ma 18l, w poprzedniej uprawie z 30litrowa lalem 5l w dzien 😀 a z 5l tak jak mowie lekko ze 2 litry leca na tace 😃niech sobie popija teraz, nie ma sie co przejmować, nic im nie będzie. Obserwujcie rosliny u was na podworku, po ulewnych deszczach rosliny normlanie za parę dni urosną 😀 nie robmy z marysiek pizd 😃😁 moja poprzednia haszczuna miala tak przejebane ze mną, tyle razy co jej cos zlamalem, przypalilem lampa, przelalem, a dala 120 gieta tematu 😀 bedzie dobrze

Edytowane przez Git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git i to by wyjaśniało dlaczego wyglądają zupełnie normalnie mimo lania im ponad litra wody, rób tak jak uważasz za słuszne mordo bo jeśli masz własny styl uprawy to się go trzymaj i częstuj nas fajnymi upami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 06/08/2021 o 15:05, Gram napisał:

@Git w takim stadium roślince się daje po 50ml ...niech szukam wody czym mniej podlewasz tym lepiej 

50ml na 18l donicy?? Troszku mi sie nie wydaje 😀 zostaly podlane pierwsy raz bardzo malo, za drugim razem więcej po calje donicy, rozlane okolo 3 litry na 4 rosliny, a reszta wody wleciala na tacke, teraz z tydzien nie bede musial nic podlewac, beda sobie powolutku pily

16284079300392723949221281165281.thumb.jpg.3eda59d14fb877f8f337b056b9b15dcb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git na tym etapie lepiej jest mniej a czesciej niz obficiej. Lepiej i szybciej rozwija sie system korzeniowy bo korzenie zaczynają szukać wody i wtedy rosną. Sam ostatnio pare razy przelałem rośliny i sporo edukowałem sie na ten temat.

Może nie 50ml ale 3 litry ciut za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Brazil Munster napisał:

Ile mają już? Tydzien jak wyszły z ziemi ?

5.08 wszystkie stały juz dęba z ziemii. Dzis o 19 45 minie rowny tydzien od wyjscia

Edytowane przez Git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60cm mordo, ej po jednym dni sa wieksze w chuj 😄 jedna jest jakas plamkowata, to stawiam ze to ten free automat co dostalem w gratisie, geny pewnie

@onyx

IMG_20210813_201019.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...