Skocz do zawartości
mirecki

Bóle brzucha po paleniu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Zauważyłem że jak palę z vapka to tak jakbym się "pompował ". Wiem że dziwnie to brzmi ale czuję że mam w tedy wzdęcia i próbuje pozbyć się tego powietrza z jelit. Niezależnie od tego co bym zjadł to po ok 10-15 minutach od palenia odczuwam coś takiego. To nie jest raczej normalne 😜 nie ukrywam że wpływa to na mój komfort

Bywało też tak że aż mnie brzuch bolał ale to bardzo rzadko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki może z florą bakteryjną coś nie tak, przejdź na zdrową diete żeby nie nabawić się przerostów bakteryjnych czy grzybiczych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To całkowicie normalne pod warunkiem, że stwierdzono u ciebie IBS 😛  mam dokładnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem z bólami i wzdęciami, stwierdzono IBS, niestety dla nas, choroba ta jest nieuleczalna, można leczyć tylko objawy. (Dostałem TOrecan + Meteospasmyl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KryspieK często to jest cos z bakteriami przerosty albo  z grzybami to jest nowość lekarze tego nie znają, moge podać na priv namiary do specjalistki co się zajmuje tego typu sprawami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym Dziękuje za chęć pomocy, ale mam tu na pomorzu swoją specjalistkę 😄 Póki zdaje się do jej zaleceń, to praktycznie nie mam objawów 😄

Fakt faktem, coś kiedyś wspominała, że IBS prawdopodobnie ma coś wspólnego z florą bakteryjną i stresem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Większość tych przypadłości jest do wyleczenia, lekarze pierrrrdola tak jak im karza lobbyści. I niby nie ma lekarstwa na raka...czyżby???

Swoją drogą też mnie bolą bebechy po jaraniu ale od żarcia, żre jak krowa i dlatego...

W dniu 28/07/2021 o 09:08, KryspieK napisał:

florą bakteryjną i stresem.

Trzeba jeść kwaśne produkty i flora się odbuduje. Np maślanki,kapusniaki,naturalne jogurty, ogólnie wszystkie kiszonki, zadnych wedzonek typu wędzony boczek lub ryba. I warzywa zielone typu jarmuż, kapusta, itp trza żreć na masową skalę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...