Skocz do zawartości
Ważniak

To ja Ważniak, już po was.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam wszystkich ogrodników.

Przybyłem tu by walczyć ze stereotypami które nie mieszczą się w mojej niebieskiej głowie.

No nawet gdy Papa Smerf przygotuje jakiś wywar powiększający głowę to zrozumieć nie potrafię.

Na przykład, pilnowanie Ph z dokładnością większą niż 0,5 stopnia. 

Miałem kiedyś problem z Ph no ale 6,7 z kranu przepuszczone przez ziemię zmieniło się na 4,2 a kranowe 400 ppm od spodu miało już 8000 ppm gdzie 2000 ppm to wynik szkodzący, np mocny wzrost wymaga 900-1100ppm

W głowie nie mieści mi się też taka uprawa, kończąca się wynikiem 3g z Watta Ile kamieni było na wadze?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak Witaj, oboje dodawaliśmy podobne ilości kamieni. Ja chciałem mniej kamieni na gram tematu dorzucić, bo mówię tak: ej skapną się, rzucajmy mniej kamieni, ale @zielonyjamajczyk mówił żebym się nie przejmował, bo i tak nikt nie zauważy. No i teraz wszystko wyszło na jaw. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może dwukrotna moc lampy nie przekłada się na dwukrotnie większy zbiór.

Widać że rośliny zdrowe i obficie obrodziły.

3g z 1W to chyba rekord świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Bez kamieni nie ma co zakładać fotorelacji, tez mam pare odłożonych w ogródku czekają do kosy i tez wjadą na wagę może u mnie się nikt nie zczai 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300g z automata no nieźle, widać że kikuty masywne. Tylko nie wiadomo jaką przestrzeń zajmowała roślina i jaka lampa. 

Ja teraz przewiduję do 5g z moich automatów.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...