Skocz do zawartości
michas131

x5 LSD SEZON

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, KlausKörner napisał:

Eee?

Nie ma czegoś takiego,to bubel reklamowy. To normalne sezony są , i niby kwitną krócej. 

w takim razie sezpny

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michas131 Co nie oznacza, że lubię auto czy pół auto, jak dla mnie tylko sezon, czyli pełne foto, nad jakiego wegiem samemu posiada się pełną kontrolę i przełącza wtedy kiedy samemu się chce, a nie kiedy chce tego roślina, bo sobie tak uwidziała, gdyż jest tak zaprogramowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Zielone krainy napisał:

@KlausKörner Bubel ? One same są też zdolne się przełączyć, nawet, jak im 20 h na dobę świecisz, ale jedyna różnica między typowym auto jest taka, że jak im dasz światło 12/12, to też się przełączą jak fotoperiody.

@michas131

 

No ludzie?!

 

Szczepy fast version są pierwszą generacją F1 powstałą w wyniku skrzyżowania genomu zależnego od fotoperiody z genem automatycznie kwitnącym. Wynik tej hybrydyzacji pomiędzy dwoma stabilnymi i zupełnie różnymi roślinami (przynajmniej w odniesieniu do rodzaju kwitnienia) jest znany w terminologii genetycznej jako hybryda F1. Szczepy fast version są genetyką hybrydową, w 100% zależną od fotoperiody i charakteryzują się bardzo szybkim kwitnieniem.

 

Fotoperiodyczne szczepy marihuany to takie, które kwitną wtedy, gdy dni stają się krótsze a noce dłuższe. Hybrydy F1 są pierwszą powstałą generacją hybrydyzacji pomiędzy dwoma różnymi i stabilnymi odmianami. Łączą one w sobie cenioną stabilność, a także hybrydową energię w tej samej generacji. Im bardziej stabilni (homozygoci) są rodzice i im większy jest dystans genetyczny między nimi, tym większy hybrydowy wigor i stabilność.Pełnosezonowe genetyki dzięki swojej fotoperiodycznej charakterystyce przyczyniają się do powstania hybrydy F1 u wszystkich potomków. Dzieje się tak dlatego, że cecha fotoperiodyczna jest dominująca w odniesieniu do cechy samokwitnienia, która z kolei jest recesywna.

 

wszystkie szczepy fotoperiodyczne (elitarne klony), których używa się do produkcji szczepów fast version są homozygotyczne dla dominującego charakteru, który wyraża fotoperiodyczne kwitnienie. Są one (FF), ponieważ otrzymały gen (F) od ojca i kolejny od matki. Pierwsza otrzymana generacja krzyżówki tych dwóch typów szczepów – fotoperiodu (FF) i automatycznie kwitnących (aa) – przestrzegając pierwszego prawa dziedziczenia Mendla dla pierwszej generacji filialnej, zapewnia w rezultacie 100% okazów hybrydowych (Fa) i (a) jest recesywny, a (F) jest dominujący, 100% populacji jest fotoperiodyczna i żadna roślina nie jest automatycznie kwitnąca.

 W tym przypadku samokwitnący materiał genetyczny powoduje, że czas trwania fazy kwitnienia skraca się od 1 do 2 tygodni.

10 godzin temu, michas131 napisał:

czyli jest w tym ziarnko prawdy

Także nie ma tam ziarnka prawdy a herezja.

F1 nasion nie ma też żaden bank gdzie z reguły kupuje się nasiona, nie ma Barney,nie ma Green House,dutch Passion, rqs,Sensi,dna,Eva Seeds wymieniać tak można do jutra. Łatwiej zapytac kto ma, bo ma pan piczka pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Brazil Munster napisał:

Następny grow  mam w planie wrzucić F1. Ale mowa o mephisto badz ethos. 

Taaa?

A gdzie Mephisto albo ethos ma nasiona F1?

Bo nie na swojej stronie w ofercie

Zresztą Mephisto ma chyba tylko automaty, drugą sprawa to u nich nasiona schodzą na pniu, trzeba czekać nigdy nie ma nic w ofercie tak jak  z Humboldt seed, i mam ich nasiona, więc wiem co mówię.

I żaden breder normalny nie ma F1 w ofercie bo to kupa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko się skonfrontować zdanie doświadczonych wyjadaczy i tyle także wracam lepiej do sezonów i fotorelacji bo zaraz mnie ktoś tu jeszcze zacznie tyrać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner powiedz mi co to może być. Znalazłem to na dwóch najniżej położonych liściach które stykały się niemalże z mokrym podłożem. Wyciąłem to w cholere. Plecha?

IMG_20211018_194218.jpg

IMG_20211018_194212.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! no masz, kolejny, siedzimy w tym samym temacie, kto pyta nie błądzi, a fotorelacje założę, jeśli będę pewien że coś z tego wyjdzie. Nie chce jej zakładać gdzie wynikiem końcowym będzie 30-50 gram bo to nie ma sensu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym to nie spam, tylko zwykle pytanie zadane przy okazji w temacie. Być może ktoś kiedyś będzie mieć ten sam problem co ja i będzie wiedział co to. 

 

Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Część użytkowników doświadcza spamu w komunikatorach, a także w SMS-ach. Zwykle jest wysyłany masowo.

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...