Skocz do zawartości
michas131

x5 LSD SEZON

Rekomendowane odpowiedzi

Chej, czesc to moj pierwszy indoor wiec chcialem zrobic grow report by nic nie zepsuć ;0 i w czasie dostawac jakies rady 😉

chyba 2  tydzien wega  troche zaneidbalem z liczeniem w kazdym razie wszystko jest w porzadku zadnych nawozow czysta woda , za tydzien pewnie lst 

IMG20210725155231.thumb.jpg.546b1e925156515a69c3aab41518e207.jpg

IMG20210725155208.thumb.jpg.13fa9a235483987cdec87141e7304e4e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to dobrze, na pewno fajnie pójdą. Tak jak @onyx mówi potrzebny jeszcze opis co do sprzętu 🙂 Powodzenia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 4 dzień 4 po 3 dniówek nieobecności otwieram boxa a tutaj już coraz lepiej wszystko wygląda w każdym razie chyba dobra pora na LST tylko nie wiem nawet jak się do tego zabrać nie brak mi prawej ręki ale trochę wiedzy 

Sprzęt hydro mars ts600 

60/60/180 box 

Prosiłbym o wskazówki do lst (będzie robione w piątek niestety nie mam czasu jak narazie dopiero z pracy wróciłem)

Podrzucie wskazówki a będę wszystko robić krok po kroku i ss wysyłać dzięki 

 

IMG20210729015003.jpg

IMG20210729020343.jpg

Edytowane przez michas131
Poprawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie urosly. 

Przy 5 szt będzie ciasno. 😎

Zrób chociaż na jednej topping. 

Najlepiej popatrz na yt jak robią lst, ogólnie musisz wygiąć ją tak aby szczyt był przy glebie. Jak pałąk od wiadra musisz wygiąć. Złap palcami lodyge przy ziemi a drugą ręką zacznij wyginać w łuk, po woli nie na raz. Rozbujaj ją trochę i się wygnie jak trzeba. 

Zamocuj czym tam masz możliwość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowałem topping bo wymaga mniej uwagi i przy cięciu i później. Możesz też na fim ją ciąć, jak wolisz. A którą roślinę? Najzdrowszą, tą która najlepiej się rozwija. 

Masz 5 krzaków. Nic nie spierdolisz. Możesz jedna na fim jedna na toping, jedna na lst a jedną zostaw w spokoju. 

Zobaczysz wtedy jak wyglądają 4 różne rodzaje rozwoju u rośliny, jak rośnie na czym polegają różnice itd. 

A jednocześnie rozeznasz się który rodzaj treningu przynosi u ciebie najwięcej korzysci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner w sumie dobry pomysł więc raczej Fim wykonam na 2 najzdrowszych jak mówisz toping na 2 kolejnych a ostatnia lst w każdym razie da się tak zrobić by pierw zrobić lst a następnie fim i czy można łączyć te treningi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że mija 3 tydzień 4x fim 1 lst zrobiony (miejmy nadzieję że dobrze) sugerowałem się forum lat robione na sucho 

IMG20210730230742.jpg

IMG20210730230722.jpg

IMG20210730230716.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, michas131 napisał:

Takie zasadnicze pytanie ile trzymać je na wegu ?

Jaką masz wysokość boxa, ile max możesz podnieść lampę tak aby była z 30cm od szczytów?

 

Po fimie powinny się zaraz pozbierać. Ze dwa tygodnie max i przelaczaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby było suche na święta?😁😄 Da się czemu by nie. A jaka tam donica?11? To 3 miesiące wegu w 11l donicy...słabo trochę.

Jak się pozbiera juz po fimie to dalej coś trenuj , będzie problem z miejscem w namiocie, jedna na drugiej i przy drugiej.

Może być tak ,że w końcowym rozrachunku taki długi weg więcej strat niż pożytku przyniesie.

Na razie to zobacz co będzie dwa tygodnie po fimie. Jeszcze cały miesiąc możesz trzymać z powodzeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...