Skocz do zawartości
ArteK

Donica

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko? Zapytajke mam bo nie wiem co wybrać i czy sie nada. Na dniach kończe zmiane lokacji i chce wystartować z kilkoma automatami w boxie, stąd moje pytanie którą z doniczek wybrać? Materiałowa(ponoć sztoos robi robote no kłękajcie narody jestem the best) czy zwykly plastik w kwadracie? Na auto chcialem dać pojemność 15L. Morduchny co radzicie dodam jesio raz ze to wszystko bedzi3 działo sie w boxie?🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym dobrze, ale czy taka donica sprawdzi sie w boxie ?

Korzenie przebiją donice i bedą na materiale od boxa leżeć? Podstawke tez dawac? Sypać na dno keramzyt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, ArtizO napisał:

Sypać na dno keramzyt?

nie

30 minut temu, ArtizO napisał:

Korzenie przebiją donice i bedą na materiale od boxa leżeć?

nie, zależy jaki materiał zresztą

 

31 minut temu, ArtizO napisał:

dobrze, ale czy taka donica sprawdzi sie w boxie ?

poczaj dużo osób ma tutaj materiałowe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają te doniczki materiałowe, podstawka potrzebna bo przy podlewaniu lubi sobie po ściance bokiem pocieknąć, ale roślina sobie sama z podstawki zaraz podciągnie jak nie przelana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArtizO  kup sobie materiałowe albo plastikowe airpot, miałem te i te, jeśli chodzi o podlewanie to jest tak samo, ale użytkowanie trochę się różni, jeśli planujesz doniczki wyciągać z boxa lub często przesuwać to musisz uważać na materiałowe bo ja podczas przesuwania złapałem za ucho i naciągnąłem materiał i ziemia się obsunęła w tym miejscu z plastikowymi airpot nie ma takiego problemu. Ja osobiście wolę materiał, estetycznie dużo lepiej to wygląda i to nie plastik.

Edytowane przez point.99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielarka czy "tanio" nie wyjdzie mi boki3m. Żeby nie była tak ekologiczna jak obecnie nastolatki/nastolatkowie.

Poprostu zeby sie za szybko nie rozłożyła albo byla zdrutowana z czarnobylskiego Plastyku 🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z kolei poradził, zeby nie bawić się w chuj wie jak drogie doniczki materiały, tylko kupił zwykłe plastiki i zrobił dobry drenaz. Ale no cóz, co kto lubi >.< 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...