Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie 33 dzień życia w tym 7 dzień w growroomie

Jak widać zdrowe panny niczym nie nawozilem A mam trypac biobizz

Widzę już że dziewczyny pokazały płeć 

Są to automaty AH i NL 

Jutro podlewanie i zamierzam Dać z każdego nawozu po 1ml na galon 10litrowy będzie git?Dzięki z góry  20210722_151151.thumb.jpg.af91b950dd069627972e59e5a8fa20cf.jpg 

20210722_151201.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mordo no właśnie nie brakuje ładnie rosną zero nawożenia 33 dzień ziemia biobizz all mix ,wyglądają ładnie samą wodą lane ph 6,5-70  gleba 

Piszą że nawozić po 3 tygodniu A ja leje sama wodę i narazie jest ok,dla tego myślałem o małych dawkach, dzięki za uwagę  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyGrower liście są ładnie zielone więc widać że roślina nadal ma co jeść w ziemi, a lepiej roślinę lekko przy głodzić niz przekarmić bo nadmiar blokuje rozwój rośliny, tak samo jest z podlewaniem lepiej lekko przesuszyć niż przelać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Ale wiadomo człowiek chce jak najlepiej ,więc jutro leci sama woda haha będę dawał co jakiś czas foty dzięki za uwagę A pytanie mam moc na 60%mars hydro tzw 2000 Dać na ful  odległość 50 cm 

Światło 18/6 nie zmieniam bo to automaty 

Edytowane przez ZielonyGrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...