Skocz do zawartości
Luigi

Nie mam pojęcia, gdzie z tematem o innych roślinach.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Nie mam pojęcia w który działa uderzyć, a zauważyłem, że chwalono się tutaj nie tylko plonami z Konopii, ale też innymi roślinami. Mam problem z innym gatunkiem roślinki, a konkretnie chodzi o difenbachie. Czy mogę gdzieś uderzyć z tym tematem do znawców chorób/niedoborów, bo wydaje mi się, że rośliny reagują podobnie na niedobory, jeśli chodzi o wygląd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Tester za przeniesienie i wskazanie działu. Mam taką roślinkę jak na zdjęciach, może ktoś wie co jej dolega? Difenbachia, jest w mało nasłonecznionym miejscu, ziemia z perlitem, bez żadnych turbo nawozów, miala jedynie te pałeczki takie nawozowe. Żółkną jej liście, a niektóre brązowieją 😕

20210721_185634.jpg

20210721_185639.jpg

Edytowane przez Luigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KlausKörner napisał:

Nie na parapet! Nie na bezpośrednie swiatlo

Chyba ze na okno wschodnie

Spokojnie, na bezpośrednie nie jest narażona, bo są drzewa naokoło, to jedynie się przebijają promienie. A dotychczas była wewnątrz pokoju, na komodzie, gdzie promyk nie docierał, to pewnie temu jej się pogorszyło. Ale dzięki za reakcje 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Mały update. Zmieniłem jej ziemię, nie stoi bezpośrednio na parapecie, ale łapie światło po pokoju. Czy żółknie nie wiem, bo te żółte liście umarły. Teraz ma taką dolegliwość, że brązowieją

20210725_170454.jpg

20210725_170451.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...