Skocz do zawartości
Luigi

Auto Green Gelato, Auto Blueberry Cheese | Mars Hydro TS600

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Update na dzień 13:

Rośliny mają się dobrze. Dostały dzisiaj dawkę Root-Juice i grzecznie sobie siedzą i rosną. Jako tako nie zauważam żadnych braków, wszystko w normie. Gelato leci dużo szybciej niż Blueberry.

Poniżej fotki:

 

 

 

 

20210805_224837.jpg

20210805_224844.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx to akurat jak mi ziemia przeschnie to będzie dobry moment, wczoraj podlane to troszkę im zejdzie wypicie. W przyszłym tygodniu poleci jakiś trening. Dzięki ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx zastanawiam się, czy nie dosypać ziemi. Trochę się boję, że jak będę z nią robił wygibasy to wyskoczy z ziemi 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry pasjonaci ✌️ 

Dzisiaj jakoś dzień 17 od wyjścia na świat. Zabrałem się za pierwsze w życiu LST. Stresowałem się już chyba ze dwa dni, że coś nie pójdzie, że połamie, że uszkodzę, a przecież poświęcam temu sporo uwagi 👈

Druciki poszły w ruch. Gelato większa, widać bardziej rozwinięta, ale Blueberry również już pokazywała, że od łodyżki jakieś odrosty się wyłaniają, więc też się załapała na LST.

Poszło naprawdę... Stosunkowo łatwo, na moje oko 10 minut i po bólu. I teraz pytanie, czy proste, bo to z natury jest najłatwiejszy trening i zrobiłem to zajebiście, czy mocno coś spierdzieliłem. 🧐  

Trenowane przy suchej ziemi, druty zamocowane, szczyty przy glebie, łodyga odsłonięta, wydaje się okey.

Zostawię to ocenie profesjonalistów.

 

20210809_182916.jpg

20210809_182923.jpg

20210809_182928.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz ogólnie co dalej? Jak odrośnie to dalej to doginać? Żebym zaś nie przedobrzył z tym naginaniem, bo to w końcu automaty z krótkim wegiem. Wygibasy wygibasami, ale żeby coś było na to kwitnienie, a nie, że zacznie rosnąć na jakichś małych górkach, bo szczytami tego nazwać nie będzie można 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrosnie odrosnie spokojnie :) zobacz moja relacje. Tez bylymalutkie a teraz jak wystrzelily do gory to az sam nie przypuszczalem ze po lst az tak wyskocza xD

Jest na czym oko zawiesic :) bynajmniej dla mnie jako totalnego swiezaka w temacie:) 

Jedynym minusem tak wczesnego LST jest to co sam zauwazylem u siebie. Malo przeswitu miedzy ziemia a dolnymi partiami co przy osiadnieciu ziemi jest troche problematyczne przy podlewaniu.. ale zawsze mozna sobie jakas tam szczelinke wygospodarowac i bedzie git. 

Co do LST to polecam ogladnac goscia Bill Ward Gorila autoflower na YouTubie. Facet robi dobre LST kiedy roslinka maokolo 25cm wzrostu i efekt jest wyczesany.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Jasne, na pewno obczaje 😄 fakt, jest to trochę problematyczne. Z podlewaniem jednak spoko, mam butlę z tym dyfuzorem do oprysku, więc mogę precyzyjnie celować strumieniem 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green też czekam na ten widok. Jeszcze trochę przede mną, ale nie sądziłem, że każdego dnia, nie ważne, że pojawi się choćby listek nowy, to tak bardzo to cieszy oczy. No i sporo się można nauczyć. Dzięki temu moje mieszkanie wygląda powoli jak dżungla, bo kupuje coraz to nowe rośliny i sprawia mi to przyjemność. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz:) cieszy oczy a poczekaj jak zaczna palki rosnac:) to jest dopiero uciecha:) byc ogrodnikiem i spelniac swoje marzenia 😄 to dopiero jest radosc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Luigi napisał:

Dzisiaj jakoś dzień 17 od wyjścia na świat. Zabrałem się za pierwsze w życiu LST. Stresowałem się już chyba ze dwa dni, że coś nie pójdzie, że połamie, że uszkodzę, a przecież poświęcam temu sporo uwagi 👈

I co, nie taki straszny diabeł jak go malują? 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielarka A żebyś wiedziała, nie było tak strasznie. Mam wątpliwości co do zamocowania łodygi, ale z korzeniami nie wyszła to chyba się trzyma 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic jej nie bedzie. Moja tez taklezala jak sciete drzewo. potem sie troche podniesie. Jednak odnosze wrazenie ze jak roslina jest wyzsza i sie jej niekladzie a rzeczywiscie wygina w kat 90 stopni to daje to chyba lepszy efekt.. ale zobaczymy:) po kosie zaczynam nowy projekt i zrobie to co Sebie sie nie udalo po spalonych kwiatach jak byl na urlopie. 2 panny w jednej doniczce razy 4 doniczki plus 2 donice osobno z innymi pannami. Teraz mam dwie gorille w jednej donicy na probe i dosc dobrze to wyglada. Mam kilka gratisow nasion i nie chce dlugo ich trzymac.. wole wysiac i zrobic istny gaszcz

a od nowego roku SCROG taki mega :) trzeba sie rozwijac xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Luigi lst poprawiasz tak co dwa dni i gniesz aż do momentu pojawienia się preflowerów czyli do momentu aż roślina zacznie kwitnąć wtedy dajesz jej spokój a ona wystrzeli ci w kosmos do góry, wtedy tylko robisz wyginanie na ekranie odsłaniając odrosty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...