Skocz do zawartości
Luigi

Auto Green Gelato, Auto Blueberry Cheese | Mars Hydro TS600

Rekomendowane odpowiedzi

@Luigi root od 7 dnia po wykiełkowaniu, jeżeli chodzi o podlewanie to najprostszym sposobem jest metodą na podnoszenie, po czasie kiedy będziesz podnosił doniczkę już po którymś podlewaniu, czuć będzie czy jest ona lekka czy ciężkawa, oczywiście upewniając się wkładając palca na parę cm do ziemi czy jest wilgotno czy sucho to przychodzi naturalnie, jesteś ojcem swoich bejbików i na pewno w końcu to wyczujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 

Krótkie pytanko. Mam stałą wilgotność aktualnie na poziomie 60%. Wystarczy, czy włożyć nawilżacz do boksa? Wtedy będę mógł lecieć w granicach 50-100. Aktualnie leci para przez wlot pasywny, co zdecydowanie ułatwia mi sprawę, bo wielkościowo nawilżacz jest jak kolejna donica. Co myślicie?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx Kurcze no, niby nie wadzi, przewidywałem miejsce dla niego, biorąc jedynie dwie roślinki. Ogólnie ma 3 tryby, na maksymalnym poza boxem muszę częściej uzupełniać wodę i mam stałe 59-61%. Teraz poszedł do boxa i na 1 biegu, gdzie zużywa ten wody mniej utrzymuje 62%. Bieg numer dwa przy testach aktualnych 65%. Na trójce w środku z mieszakiem, żeby mi nie waliło po lampie takie 72%. I co tu wybrać 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to witam was wszystkich w dniu 0.

Pięknie 😍

20210724_172822.jpg

20210724_172817.jpg

Edytowane przez Luigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 2. Mamy się dobrze. Temperatura 27 stopni. Pytanie o wilgotność. Bo jest taka wysoka, że mi error wyskoczył na higrometrze z tekstem "high" czyli wedle jego ustawień jest 90%+. Nie jest to przesadzone? 🤣

 

20210726_175800.jpg

20210726_175806.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Czy użytkownicy TS600 beda w stanie mi doradzić, czy sugerowanie się tabelą z ulotki Marsa co do odległości jest trafne? Bo według tego, to na Germination jest 60-75cm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie 60cm mam od początku. Minęły 72h od wyjścia z ziemi. Wygląda to mniej więcej tak, jeśli chodzi o "wyciąganie się". W zasadzie koniec dnia trzeciego, a one takie mikrusy 😅

20210727_224309.jpg

20210727_224304.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć cześć. Wlatuje mały update 🙂

Dzisiaj mija tydzień od wyjścia z ziemi, czyli u mnie dzień 6 (od zera). Nie było mnie prawie 2 dni przy roslinach, wilgotność masakrycznie mi spadła, bo nawilżacz na te 48h, to pochodził pewnie z 9 i się wyłączył z braku wody, więc susza jak cholera, wypiły to co im dałem, ale jak najbardziej się trzymają. 

Mam delikatne wrażenie, że się wyciągają, ale mimo wszystko są jeszcze małe i to chyba naturalne, że ta łodyga tak wygląda. Podlane wczoraj. Przy następnym podlewaniu zapodam im Root Juice.

PS. Mały update w opisie sprzętu. Moje donice to 9L, a nie 11. Mój błąd.

 

20210731_093320.jpg

20210731_093323.jpg

Edytowane przez Luigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Przychodzę z małym pytaniem:

Co z łączeniem Root Juice od biobizz z przykładowo zestawem Adv. Nutrients Grow,Mikro,Bloom? Wiem, że AN są mineralne, a co do RJ to nie mam pojęcia, czy to można łączyć z czymś. Poszukam na własną rękę, chyba, że ktoś miał z tym styczność, to bardzo chętnie się dowiem czegoś. Dzięki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...