Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanoo wszystkim, mam do was jedno pytanko, co sądzicie o takiej żaróweczce?:
https://zeed.pl/pl/p/ZAROWKA-LED-GROW-LIGHT-DO-UPRAWY-ROSLIN-40W-E27-FULL-SPECTRUM-BIALE-SWIATLO-/193

Ponoć żarówka ta jest na diodach smd 5730, posiada pełne spektrum.

DANE TECHNICZNE:

  • Moc maksymalna - 40W
  • Ilość diod - 40 szt 5730 full spektrum
  • Jasność: 973 lumenów
  • Barwa: 2933 K - biała ciepła
  • Wymiary: średnica 58 mm, długość 95 mm
  • Zasilanie - 230V
  • Żywotność >30 000 H (3,5 roku świecenia po 24h dziennie!)
  • Temperatura pracy -20* - + 50*
  • Certyfikaty: CE, RoHS, FCC
  • Pobór prądu: ~7,2W
  • Materiał: Aluminium

Chce zacząć nowy projekt, niestety wszystkie growboxy są "zajęte" i musze się posiłkować starą szafką heh, stąd pytanie o tę żarówke, da ona rade na 1 roślinke w wymiarach 30x50x100? 
Wentylacja działa, swoje sprawdzone podłoża i doniczki posiadam, nawozy, woda, ph, wilgotnosc - wszystko w jak najlepszym porządku, jedyne to czy ta żarówka da rade, żeby z 20-30g suchego wyszło? 😛

Z góry dziękuje za każdą odpowiedź ! 🙂

*Kiedyś próbowałem hodować na żarówkach led, szło to wolno i karłowato, ale zawsze coś wyciągałem, aczkolwiek ja i ledy to najwięksi wrogowie i nie poradzę sobie sam z "doborem" 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze wzialem od razu 4 XP Zalezy mi na tym zeby roslinka przezyla, poki w boxie sie miejsce nie zwolni, na co i tak mam marne szanse, a niestety kielka nie wycofam w rozwoju :v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same sezony, jakoś auto do mnie nie przemawia. Najszybciej druga polowa wrzesnia zwolnie miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...