Skocz do zawartości
KlausKörner

EksperymentSPIRALA# Northern Light auto RQS

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, witam wszystkich. 

W jednym boxie wszystko rośnie, mój duży eksperyment jest jeszcze w przygotowaniu, postanowiłem więc rozpocząć dodatkowy, mały eksperyment. 

Automat trenowany w spirali.

(pomysł już był, niestety padłem na "panewce") - ( @Zielarka Morenn pozdrawiam ) 

Tym razem spirala jest lepiej przygotowana, ja chyba też. 

Roślina nie pójdzie na razie pod lampę. 

Będzie w mieszkaniu przez cały weg. Na flo pójdzie do boxa. 

Pojemnik 1,8 L ziemia terra canna professional plus. 

Nawożenie planuje zrobić tylko domowymi sposobami.

 

Nasiono kielkuje w wodzie destylowanej. 

 

Obrazki:

 

 

 

IMG_20210719_174540.jpg

IMG_20210719_174418.jpg

IMG_20210719_174340.jpg

IMG_20210719_174347.jpg

IMG_20210719_174322.jpg

Edytowane przez KlausKörner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielarka@Zielarka green Gelato z puszki zjadła małpa. Naprawdę małpa, nie chce mi się już tego tłumaczyć, po prostu puszka została na stole na noc a małpa zjadła roślinę. Część rośliny, chyba się nie naćpała ale śmierdzi cała🤗 ziołem. Rozsypała się ziemia takie tam.

Więc jedna Northern light która była w pokoju, a urosla na 95cm i zakwitła, trafiła do boxa korzystać z solarium, a nowa pójdzie na okna. 

Taka rotacja mała była. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automaty są gowniane do wszelkich projektów. Nie lubią stresu i krótko rosną. Nic z nią nie zrobisz na tej spirali a tylko zmarnujesz nasion. Zresztą nawet na sezon ta spirala za mała więc będzie mieć co najwyżej wartość wizualną 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, EneDue napisał:

Automaty są gowniane do wszelkich projektów. Nie lubią stresu i krótko rosną. Nic z nią nie zrobisz na tej spirali a tylko zmarnujesz nasion. Zresztą nawet na sezon ta spirala za mała więc będzie mieć co najwyżej wartość wizualną 

Ja znam przykład, gdzie jest spirala jest automat, nie ma zmarnowanych nasion i 90g suchego

@Aron ma zastąpić lst. 

Screenshot_20210719_202105_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20210719_202312_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20210719_202324_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20210719_202220_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20210719_202550_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20210719_202541_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20210719_202500_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20210719_202616_com.google.android.youtube.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ale to mi w najmniejszym procencie nie przypomina zastąpienie LST, chyba ze odrosty poprzywiązujesz  i nagniesz sznureczkami do dołu to roślina szybko się rozkrzaczy bo bez tego ta spirala jest za mała żeby ci dać efekt lst i bez dodatkowego naginania nie ma to sensu, ale pokaz mi ze się mylę😁 mimo wszystko kibicuje i trzymaj się wiedzy która zdobyłeś na temat tego treningu i pokaz mi efekty👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans to wariat jest xD jak zakreci na spirali to nie bedzie wiadomo o co kaman xD

Hans co do tego co pisales o lampie SanLight to mega lampa serioo mega , moc straszna i panny ida jak rakieta

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...