Skocz do zawartości
Bestja99

Rozmiar w 18 dniu

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wydaje mi sie ze jak na 18 dzien sa o wiele za male .

Wie ktos czym moze byc to spowodowane swiatlo temperatura wilgotnosc ?

Jestem poczatkujacy takze wszelkie rady mile widziane .

Pozdrawiam

 

 

215887206_4269677763111741_5493458887662854054_n.jpg

218283323_224172422896490_998710919329700059_n.jpg

Odmiana Gorilla Glue Automat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy chinczyki kupilem wszystko w zestawie ale na 100% bede chcial je zmienic 

Temperatura roznie miedzy 21-26c Ph zawsze staram sie ustawic na 6 posadzone sa w kokosie z mieszanka perlitu a wilgontos jest miedzy 60-70%

219056154_144725631020228_899283967747415261_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no wlasnie prze pierwsze dwa tygodnie nic nie dostawaly tylko wode

Ostatnio zaczalem je karmic Grow A / BExceluratorem i super thriwem ale to co drugie podlewanie . myslicie ze powninienem co podlewanie dawac im papu?

 

12 minutes ago, konopny_janusz said:

czy tylko mi się wydaje jakby miały za sucho?

Na gorze mi wysycha szybko ale na 2cm jest dosyc wilgotno

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bestja99 Uprawę w kolosie zaczynasz odrazu na nawozach, kokos to nie ziemia nie ma w sobie minerałów potrzebnych na pierwsze dni/tygodnie życia rośliny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 minutes ago, Majki said:

@Bestja99 Uprawę w kolosie zaczynasz odrazu na nawozach, kokos to nie ziemia nie ma w sobie minerałów potrzebnych na pierwsze dni/tygodnie życia rośliny

Jak to sie mowi czlowiek uczy sie cale zycie 😄 Na kokosie co podlewanie z uzywkami czy powiedzmy co drugie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bestja99 ogólnie jeśli jesteś nowicjuszem to bym je przesadził do ziemi bo z kokosem jest trochę zabawy i najlepiej jest mierzyć ec roztworu ale to ja bym tak zrobił jeśli czujesz że podołasz zadaniu to nic tylko życzyć ci powodzenia stary!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx No czlowiek na szybko chcial zrobic za duzo czasu na nauke nie bylo i tak wyszlo , jest tutaj na stronie jakis poradnik dla automatow indoor na coco?Z araz pomysle cos to rzeczywiscie je przesadze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, konopny_janusz said:
1 hour ago, onyx said:

@Bestja99 ogólnie jeśli jesteś nowicjuszem to bym je przesadził do ziemi bo z kokosem jest trochę zabawy i najlepiej jest mierzyć ec roztworu ale to ja bym tak zrobił jeśli czujesz że podołasz zadaniu to nic tylko życzyć ci powodzenia stary!

1 hour ago, onyx said:

 

 

 

 

2 minutes ago, onyx said:

@Bestja99 kup sobie wór ziemi biobizz light mix przesadź je i masz spokój z laniem nawozów na cały okres Wega 

Nawet teraz jak patrz to A/B jest do ziemi 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bestja99 Sam popełniłem ten sam błąd, tyle ze ja się zczailem jakieś 2-3lata później jak zacząłem więcej czytać na ten temat. Powiem ci ze przesadzenie ich do ziemi tez jest ryzykowne szczególnie gdy są takie malutkie i wsadzone do donic docelowych, uszkodzenie małego korzonka mogło by tragicznie wpłynąć na roślinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Majki To co myslisz starac sie je odratowac w tym kokosie czy sie z tym nie jebac tylko zrobic to  od poczatku ?

2 hours ago, onyx said:

@Bestja99 kup sobie wór ziemi biobizz light mix przesadź je i masz spokój z laniem nawozów na cały okres Wega 

Nawet teraz jak patrz to A/B jest do ziemi 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bestja99 Wszystko zależy jaki masz cel i co chcesz osiągnąć, jeżeli czas cie nie goni to bym spróbował w kokosie, ogarnął miernik EC, nawozy i dużo czytał na temat uprawy w kokosie, jest tu pare fotorelacji są różne poradniki, wiec myśle ze jak zapniesz pasa i się przyłożysz to dasz radę to poprowadzić do końca tak jak to zacząłeś. Problem tez jest w tym ze to są automaty i już straciły sporo dni żeby się dobrze rozrosły i już im dużo czasu na Wega nie zostało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 hours ago, onyx said:

@Bestja99 kup sobie wór ziemi biobizz light mix przesadź je i masz spokój z laniem nawozów na cały okres Wega 

@onyx no to zaczynam od nowa mam tylko jedno pytanie czy te odzywki starcza do ziemi , i czy ta ziemie biobizz light z czyms wymieszac np perlit czy sama ziemia starczy 

216313102_1011530359606481_3369224113526159461_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...