Skocz do zawartości
początkujący

dziwne sny w nocy outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

siema mam codziennie chore sny ze ide na spota i wszystko jest wykoszone albo ze ide na spota i moje krzaki sa zabezpieczone tasma policyjna myslicie ze to jest normalne czy mam jakies sny prorocze? tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne. Czujesz lekki stres, obawiasz się.

Ja też mam, że mi policja puka do drzwi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby uprawa miała mnie dręczyć i stresować to kombinował bym, żeby to. Zmienić. Albo bym sobie dał spokój,pozdro. Może to początek paranoi, albo jesteście jak Jackowski 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@początkujący Wchodząc do świata snu zamykasz za sobą drzwi do rzeczywistości. Czasami coś ze snu się spełnia ale stawiałbym raczej na czysty przypadek niż proroctwo, wszystko jest w twojej głowie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie bierz białego, a jak czysty to uspokój się  pamiętaj że cokolwiek nie pomyślisz moze byc inaczej.

"Wyjebane, a będzie ci dane "

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boisz się, stresujesz i za dużo o tym myślisz dlatego mózg to wyczuwa i robi ci takie żarty bo jest to u ciebie w głowie na 1 miejscu, dużo ostatnie czasy zapewne o tym myślisz i pyk masz gotowe sny, uspokój się, nie myśl o tym a w wszelkim wypadku zabezpiecz się w jakieś akcesoria i gadżety jak idziesz na spota żebyś jak najmniej byl podejrzany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@początkujący to już jest trochę paranoja, za dużo o tym myślisz. Ja po jaraniu nad ranem otwieram oczy (albo śniło mi się że je otwieram) i leżąc na łóżku widziałem wybuch za oknem, błysk tak jasny że myślałem że to już koniec świata, bólu w ogóle nie czułem, ale czułem jakbym opuszczał własne ciało, zerwałem się i powiedziałem kurwa no nie to się nie dzieje, i wróciłem na ziemię. Nie wiem co to za zjawisko ale drugi raz mam to w do tej pory jak żyję. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...