Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko ziomeczki. Nie będę kłamał, ostatnim czasem zatrzymała mnie policja kiedy prowadziłem samochód, zrobili mi testy i wykryli w slinie obecność THC, potem wiadomo - badanie krwi i całe szczęście, że wypuścili mnie tego samego dnia 🙄 może Wy macie głowę i wiedzę jakie stężenie we krwi mogłem mieć kiedy dzień przed jazdą paliłem jointa z ziomeczkami (było ich 3), w nocy wziąłem buszka z lufki i przed wyjazdem też (chociaż tam już nic nie było xd). Zastanawiam się czy zabiorą mi prawko, czy też istnieje cień szansy, że mi je oddadzą? Z farcikiem i z góry dziękuję za pomoc 🍻😚

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Qunatan ciekawe jak zakwalifikują czy jak przestępstwo czy wykroczenie.

Raczej nie zabiorą ale może być zakaz prowadzenia na jakiś czas

módl się o niskie stężenie thc we krwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki myślę, że była to zorganizowana akcja. Doskonale wiedzieli czego i kogo szukają. Całe szczęście, że miałem przy sobie 0.5, więc większego problemu nie będzie, tylko to prawko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie chce by miało to negatywne wybrzmienie ale przynajmniej następnym razem dwa razy pomyślisz zanim weźmiesz buszka wsiadając za kółko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@onyx Jak narazie i tak alkohol wygrywa w hierarchii stworzenia zagrożenia lub zabicia i nawet nie pamiętania. Po jaraniu nawet lepiej się jeździ bo człowiek bardziej uważa i nie pozwala sobie na szybką jazdę. Chyba że walisz 5 buchów z bonga pod rząd lekko rzygając i wchodząc na miejsce kierowcy, aby popisać się przed  ziomkami/dupką .  WCALE TAK NIE ROBILEM . 

Stwierdzam że  takie ilości jak kolega wyżej przedstawia to jak 2 piwka przed snem a nazajutrz do pracy po przespanej nocy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MałyTopek alkohol i jaranie to używka i jednemu jeździ się lepiej innemu gorzej inny potrafi zajarać z rozsądkiem a drugi nie więc jak by to nie były ilości i tak jestem przeciwny temu bo w pewnym momencie się przekracza pewne granice co może doprowadzić do nieszczęścia, można jarać i pić i brać ci się chce ile się chce ale nie kiedy się prowadzi i tak wygląda mój punkt widzenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@onyx to za kraty i nauczysz się rozsądnie korzystać następnym razem, Albo mandat na schronisko/dzieci 5-10k w zależności od zarobków 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@onyx Tylko nie zapominaj że większość takich absurdalnych akcji typu znikoma ilość to akcje zorganizowane i konfitury i tu jest największy syf przez nasze prawo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MałyTopek z tym faktem się zgodzę jeśli chodzi o posiadanie i ogólnie ganianie ludzi za takie pierdoły jak posiadanie bo tak jak mówię niech każdy se bierze co chce jak chce i ile chce ale by to nie stwarzało zagrożenia dla innych ludzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...