Skocz do zawartości
Krzykrzysztof

żółte kropki na liściach :c

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przeszukałem wiele wątków, galerii i stron, ale nie mogę znaleźć odpowiedzni na to co się dzieję z moją panną :<
Proszę spojrzeć! Aha, używałem jedynie dolomitu, ziemi kupionej w ogrodniczym, gnojówki z pokrzyw i gnojówki z bananów!
Oto zdjęcia: ( dziurami proszę się nie przejmować, to ślimak który przez pokrzywe wszedł na planta omijając miedzianą taśmę :D)

krzak.jpg

lisc.jpg

lisc2.jpg

Edytowane przez Krzykrzysztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym no właśnie to tak wygląda, jakby była to ich robota, ale nic na liściach ani pod nie widziałem, zero robaczków, ani pajęczyny, ale następnym razem przejde się z lupą to może coś się wtedy uda zobaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym miałeś rację, znalazłem dzisiaj pajęczynki ! Lupy niestety dalej nie mam, więc ich na własne oczy nie widziałem, ale już wiadomo o co chodzi.
Znalazłem jeszte ze 3 takie szkraby, wiesz może co to za robaczy i czy są groźne?

robaczek 2.png

robaczek.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Krzykrzysztof napisał:

Znalazłem jeszte ze 3 takie szkraby, wiesz może co to za robaczy i czy są groźne?

one chyba tymczasowo są 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi  mam taką nadzieję, w ogóle to mam też zaraz obok planta mrowisko czerwonych mrówek, dużo ich nie chodzi po roślinie, ale pod rośliną już jest ich sporo. Myślisz, że też mogą mi narobić gnoju :yummy:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...