Skocz do zawartości
spoja

FASTBUDS GELATO AUTO | MarsHydro TS 600

Rekomendowane odpowiedzi

Już trochę się rozwinęła tylko mam problem taki że gdy ją podlewam to ziemia sie unosi a razem z nią roślinka 

IMG_20210728_115244_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minutes ago, KlausKörner said:

A co tam obok bonus ci rośnie? @KlausKörner

Jakaś koniczynka, póki nie przeszkadza to niech rośnie 😅

Z gości to jeszcze mam takiego pana 

IMG_20210730_214229.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Co w nich strasznego? Organizm, jak każdy inny, jaki reguluje liczebność insektów, więc to pożyteczne stworzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  na przykład przeświadczenie, że gryzą. Pająki przeważnie nie są przedstawiane jako przyjemne stworzenia, a jeśli od dziecka taka myśl jest wpajana to później tak już zostaje. Myślę że jeżeli pająki myślą, to też na pewno w swoich głowach mają listę być może jeszcze mniejszych od siebie (chociaż wydaje mi się, że większych) stworzeń których się boją

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Gryzie cię sumienie bardziej niż pająki, a nim się tak nie brzydzisz, nie ? :D Ziom pająki to pożyteczne stworzenia, jakie rzadko gryzą ludzi, gryzą cię częściej insekty, a nie pajęczaki, jakie nie polują na ludzi w przeciwieństwie do komarów i innych różnych insektów skrzydlatych. Pająk ugryzie cię w ostateczności, jak nie może się schować, uciec, a insekty gryzą cię, bo na tobie żerują, a sam pająk żeruje na insektach, jakie ciebie gryzą to je spożywa. Kto jest dla ciebie groźniejszy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Boisz się tego, co cię chroni, to jakbyś się bał broni, bo się możesz z niej postrzelić. No możesz, jak będziesz nierozważny, żaden pająk sam nie przyjdzie po ciebie, bo nie jesteś dla niego ofiarą. On z reguły atakuje osobniki mniejsze od siebie, a nie kilkaset krotnie przewyższające jego masę ciała nawet, jakbyśmy mówili o ptasznikach, a nie rodzimych polskich pająkach. Pająk w domu to nie morderca ludzi, ale sprawny łowca insektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...