Skocz do zawartości
mirecki

Purple Queen, Green Gelato, LSD-25 (AUTOMATY)

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Rozpoczynam kolejną fr na forum. Na chwilę obecną mam 3 automaty

Purple Queen - RQS

Green Gelato - RQS 

LSD-25 - Fast Buds. 

Panny wyszły jakieś 2 dni temu, są teraz na parapecie. Podlewane przefiltrowaną wodą,siedzą sobie w light mix. Ogólnie co do nawozów i innych rzeczy będzie to to samo co napisałem w poprzedniej fr (jak ktoś chce się dowiedzieć to zapraszam do poczytania "AYAHUASCA PURPLE, FAT BANANA, BLUE GELATO 41", warto uczyć się na błędach - ale najlepiej na czyiś ;p). 

2 panny pójdą w kukurydzę a jedna chyba na obecnego spota ale jeszcze się zastanawiam bo we wrześniu plecha będzie dawała znać o sobie na pewno. Na docelowego spota pójdą gdzieś za tydzień, max 1,5. Być może będę wspomagał się hydrożelem bo boję się, że kukurydza może je wysuszyć. 

Ogólnie byłem miło zaskoczony bo nasionka już po 24h wszystkie wykiełkowały co nie ukrywam jął dla automatów jest coś wspaniałego (szybciej niż z sezonem 😂), dobre nasiona. 

Jutro rano je nieco pod sypie ziemią i dostaną pierwszą dawkę wody z hesi super vit. 

Jeśli o mnie chodzi to chyba na tyle. W sobotę chyba pójdę na spota to zrobię aktualizację na tamtej fr. Pozdro 💪 

IMG_20210712_222434.jpg

PS. Mam jeszcze jedną pannę w doniczce ale od kilku dni nie daje znać o sobie, delikatnie odgarnąłem ziemię i minimalnie zrosiłem wodą i zobaczymy. Jak coś to albo kosz albo będzie jeszcze jedna (przyjemności nigdy za wiele - ale z umiarem 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panny trafiły do gleby. Wykopałem na mniej więcej dobry sztych. Twardo było. Wpadnę za kilka dni zobaczyć co się dzieje i czy nie trzeba więcej kukurydzy wywalić. Wybacz rolniku ;*

Gleba - light mix +hydrożel +keramzyt 

Miały być 4 ale ta 4 to po wyjściu z gleby stanęła w miejscu i koniec więc zostają 3.

IMG_20210725_130135.jpg

IMG_20210725_130145.jpg

IMG_20210725_130149.jpg

IMG_20210725_130153.jpg

Kolejno 

1. Green Gelato 

2. Purple Queen 

3. LSD 25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Szym ja znam wielu rolników i żaden nie chodzi po kukurydzy :D jedynie bałbym się że roślina nie zdąży dojść a przyjdą żniwa, bo na kiszonkę kukurydzę ścina się na początku września już, też zależy od regionu to może trochę później. Chyba że chodowana jest na ziarno to nie ma co się bać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie greenGelato auto było gotowe w 10-11tygodni życia. 

Krzak green Gelato z cmentarza dzisiaj albo w niedzielę idzie pod nóż. Też koło 10-12 tygodni życia. 

Zioło śmierdzące przeokrutnie, bardzo zwarte, bardzo mocne. Cały joint samemu, a później green Gelato robi za ciebie kanapkę i idziesz spać. Bardzo mocne. 

Zwróć później uwagę że ona będzie kolorem jaśniejsza, nawet przy wysokim azocie nie była mocno zielona na tle innych. Mało liści, popcorn usuwaj. Szybko szron pokazuje. 

I ja i koleżka scinalismy na mleku bez żadnych bursztynów. 

Tzn on jeszcze nie ściął ale założenie to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panny wyglądają dobrze, gradobicie nieco uszkodziło liście ale nic im nie będzie. Green Gelato i Purple Queen już zaczynają zakwitać. LSD jakieś takie niedobite. Może na foto tego nie widać ale jest z 2 razy mniejsze od pozostałych. Z bólem serca dzisiaj karczowałem jeszcze tą kukurydzę trochę tak żeby więcej światła wpadało. Więcej słońca 😃💪

IMG_20210807_214159.jpg

IMG_20210807_214229.jpg

IMG_20210807_214234.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...