Skocz do zawartości
daytonek

x20 AK47 Auto, x4 White Russian Auto

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, niestety mam małe obawy co do spota czy się pomieści to wszystko więc myślę czy nie lepiej zdyskwalifikować te słabsze panny i zasadzić na out tylko te największe które urosły do tej pory.

Ziemie itp mam nakupione pod 26 panienek ale myślę czy to nie za dużo na pierwszy out 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcąc nie chcąc jutro lub maksymalnie po jutrze muszą iść na Outa już niestety ponieważ sąsiadki jak nie mogły chodzić biedne bo tu nogi bolą tu korzonki tu to i tamto tak odkąd zobaczyły box na dworze latają jak podupcone 726262 razy dziennie. Aktualny stan na dzisiaj czyli 8 dni po wsadzeniu do ziemi .. no trudno albo przeżyją albo nie.. 

IMG_20210718_163913.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, daytonek napisał:

ponieważ sąsiadki jak nie mogły chodzić biedne bo tu nogi bolą tu korzonki tu to i tamto tak odkąd zobaczyły box na dworze latają jak podupcone 726262 razy dziennie

przypałowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj poszło już 5 panienek na out i pytanie, wyszły ładnie z kubków podsypalem ziemia itp itd dałem umorzeniacza i ku mojemu zdziwieniu po podlaniu ok 10 minut później roślinki opadły w sensie zrobiły U w stronę ziemi, dlaczego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@daytonek a jaki masz ukorzeniacz? Bo z tego co kojarzę to leje się dopiero od 7 dnia i to w małych dawkach. Biobizz można od pierwszego. Jest też opcja, że po prostu przelałeś roślinę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielarka nalałem po pół litra na ok 8L ziemi wody, ukorzeniacz syplem tak po pół łyżeczki pod każdą.

IMG_20210723_214600.jpg

Edytowane przez daytonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielarka Produkt wpływa pozytywnie na adaptację nowych roślin, a także może być stosowany podczas wysiewu nasion w celu wspomagania procesu kiełkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielarka Może wstaną, zobaczymy jak słońca dostaną bo ledwo przesadzone z kubków na docelowe miejsce 

@Zielarka Dobra, s tego co czytam roślina zestresowała się po przesadzeniu, też o 20 godzinie to nie dziwne. Jutro dostanie cały dzień słoneczka itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w 14 dniu poszło 10 panienek już na out i chyba tyle zostanie jak na ten rok bo niestety niezbyt mam już możliwość transportu, trochę też przypał że codziennie latam do lasu. Wczoraj trafiło na spota 5 i już wstały i się lepiej czują, jakąś Sarenka przebiegała przez spota ale wszystko całe i rośnie 

IMG_20210724_070353.jpg

IMG_20210724_070356.jpg

IMG_20210724_070359.jpg

IMG_20210724_070401.jpg

IMG_20210724_070405.jpg

IMG_20210724_070408.jpg

Edytowane przez daytonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem podlać krzaczki, za dużo się nie zmieniło oprócz tego że jeden stracił liść a w drugim jest dziurka na milimetr, ślimaki padają jak muchy a krzaczki w końcu zaczynają śmigać z rozstaniem liści, ziemię dałem uniwersalna i pytanie kiedy zacząć je nawozić i co najlepiej kupić na szybki wzrost panienek, takiego dostępnego w sklepie ogrodniczym najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 21.

Panny podsypałem dolomitem w środę, narazie nie podlewam bo jest dzień słońca i na drugi pada więc trochę bez sensu chyba.

Co sądzicie? Moim zdaniem jak na 21 dzień są bardzo małe maja po ok 15-20 cm spacer.png

IMG_20210731_135051.jpg

IMG_20210731_135054.jpg

IMG_20210731_135058.jpg

IMG_20210731_135104.jpg

IMG_20210731_135107.jpg

IMG_20210731_135128.jpg

IMG_20210731_135131.jpg

IMG_20210731_135133.jpg

IMG_20210731_135139.jpg

IMG_20210731_135143.jpg

Edytowane przez daytonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi a co sądzisz o posypaniu snacolem? Bo niestety tam miejsca nie za dużo i podsypalem tak w miarę przy krawędziach jak kopałem łopata

Edytowane przez daytonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...