Skocz do zawartości
daytonek

x20 AK47 Auto, x4 White Russian Auto

Rekomendowane odpowiedzi

@mirecki Nie próbowałem, mam aktualnie 3 topki zerwane z krzaka testowego to zobaczę. A krzaczki właśnie prezentują się tak w tym nie wiem czy ten jeden nie jest inna odmiana ma inne kwiaty i inaczej wygląda

IMG_20210906_190751.jpg

IMG_20210906_190745.jpg

IMG_20210906_190425.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up 64 dzień... 

Aktualnie krzaki prezentują się tak.. dupy nie urywa mam nadzieję że dojdą...

IMG_20210912_121911.jpg

IMG_20210912_121914.jpg

IMG_20210912_121918.jpg

IMG_20210912_121924.jpg

IMG_20210912_121932.jpg

Edytowane przez daytonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up Dzień 70

Krzaki kwitną, zapuszczają nowe łodygi i puchną, pachnie już coraz mocniej na spocie.

Wziąłem zobaczyłem że jedna łodyga wisi odgryziona więc zerwałem a topy wziąłem

 

IMG_20210918_135440.jpg

IMG_20210918_135444.jpg

IMG_20210918_135447.jpg

IMG_20210918_135452.jpg

IMG_20210918_135455.jpg

Apropo znalazłem nowe miejsce na Outdoor gdzie jest bardzo dobrze dostępne miejsce dla słońca, ciężkie przejście i bardzo duże krzaki więc zapewne na następny rok będę tam szykować miejsce, tylko wtedy już bardziej zrobię zróżnicowane gatunki. Jakie polecacie tylko nie mocne? 

Aktualnie planuje 2/3 Blueberry, 2/3 Brucer Banner.

Edytowane przez daytonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@daytonek patrząc na fotkę to raczej plechy tam nie ma. Co do ziemi to pomysł spoko, jak masz jak to dorzuć łajno konia lub kurzy obornik (jeśli nie masz możliwości to możesz zastosować w granulacie ten nawóz), dorzuciłbym też nieco popiołu drzewnego (tylko z suchego drewna i nie impregnowanego, możesz dać ale nie musisz). 

Ja osobiście raz tylko robiłem taką mieszankę i ogólnie wszystko w porządku było, nie miałem jakiś problemów przy uprawie. Teraz już się w to nie bawię bo obecnie mam bardzo mało czasu na to (praca, rodzina i te sprawy) dlatego kupuję gotowe ziemie, wykopuję dziurę, na dół keramzyt, później ziemia i jeszcze raz keramzyt + później dolomit. Jeśli spot jest miejscem mega suchym to dorzucam hydrożelu i śpię spokojnie ( jeden ze znajomych na forum napisał że jego znajomy na sam dół rzuca solidną garść azofoski i w tedy przysupuje ziemią - jak roślina rośnie i korzenie dojdą na dół to dostają powera a pod wpływem czasu azofoską fajnie się rozpuści). Szkół jest kilka, sam musisz wybrać odpowiednią metodę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

81 Dzień..

Zastanawiam się czy trzymać to jeszcze czy ścinać bo temperatury w nocy osiągają ok 5 stopni... Brak słońca .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outdoor zamknięty, krzaki zostały zajebane przez kogoś.. chciałbym tylko idiocie pogratulować bo wdepł jebany w deskę z gwoździami przykryta trawa a w okół pełno krwi i dziurawa skarpetka xDD no cóż widzimy się w nowym sezonie z fartem 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@daytonek ktoś Cię podpatrzył. Ale przynajmniej może nauczyło żeby nie kraść. Następnym razem użyj wkręta 😎 szkoda bo szczerze mówiąc to nastawiłem się że obaj zakończymy te automaty zasadzone tak późno. W każdym bądź razie lekcja jakaś jest, trzymam kciuki za to żebyś nie zrezygnował z tego po nieudanym finale. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...