Skocz do zawartości
daytonek

x20 AK47 Auto, x4 White Russian Auto

Rekomendowane odpowiedzi

@daytonek jak zaczely kwitnac to ja bym odrazu dal cos na kwitnienie, tymbardziej ze zapowiadaja deszcze w najblizszych dniach to szybko wyplucze z gleby, a tak cos troszke przygarna z tego nawozu 😁

Edytowane przez Yomanesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@daytonek jak czesto bywasz na spocie to w plynie a jak nie to w granulacie. Co konkretnie to Ci nie powiem bo nie mam duzego doswiadczenia, a wybor nawozow jest ogromny. Ja sam na flow zastosowalem na pierwsze 4 togodnie canna flores, a na pozniejsze pk 13/14 tez od canny. Ostatnie 2tyg przed scinka sama woda. Teraz zapowiadaja deszcze na najblizsze dni wiec szukam czegos w granulacie bo mi fast zaczal kwitnac, ale jeszcze nie zdecydowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yomanesko No byłem, i kupiłem w płynie Biohumus Super Forte, ale też właśnie często pada więc kupiłem też pałeczki do roślin kwitnących i powsadzam tak z 6 na krzaka 😄 też dla swojego luzu bo chodzić z 5 butlami w plecaku pod górę w lesie to trochę już się namęczyłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yomanesko mało miejsca tam, zwierzyna wyrobiła druga drogę jeszcze do miejscówki więc Lipnie... Apropo co to jest? Podziurawilo mi pannę jedna, czy może to zmniejszyć plony?

IMG_20210825_190145.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up! Dzień 50.

Niestety, dziś się trochę zdziwiłem, trochę zacząłem myśleć że jestem już w dupie... Nie wiem co robić. Narazie panny ładnie się rozrastają i kwitną, coraz większe topy się robią.. niestety dziś chciałem zobaczyć z innych perspektyw czy spot jest widoczny z  różnych stron i nagle zauważyłem ślady 2 ślada... Idąc za nimi idą dokładnie 2 metry od spota... Zbadałem ogólnie dalej każdą stronę i nie widzę żadnych wgnieceń na trawie ani nic żeby ktoś się poruszał i był na spocie l, poprostu są 2 ślady jak ktoś przejechal obok... Nie wiem czy odpuścić ten spot i zapomnieć czy co o tym myśleć... Bo jeżeli ktoś jednak widział tego spota... Nie wiem ...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up 55 dzień...

Trochę załamka bo zostało 5 krzaków.. przyszedł dzik i rozjebał 5 krzaków chociaż tyle że 3 małe i 2 większe. Te najbardziej topiaste zostały i dalej kwitną.. trochę załamałem się.. obrałem te mniejsze to co było na nich i wygląda to tak tylko nie wiem czy jest sens to palić czy wyjebać.. mam nadzieję że uda mi się te 5 krzaków dociągnąć do października 😕

IMG_20210903_133605.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...