Skocz do zawartości
sxxchu

Poczatkujacy pomozecie TS600 CLF ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko mam problem z temperatura maly box 50x50x120 hps 250 mam wyciag 318m/h ale temperatura 30+ wiec mysle nad TS600 bo jednak wolal bym zostac przy tym rozmiarze. Ktos posiada TS600 poleca ? Myslalem tez nad CLF 125 chyba ze ktos ma lepszy pomysl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, fxxx1337 said:

juz lepiej ts1000 wybrać, ale 600 tez spoko

Potwierdzam. TS 600 jest ok, ale na taka powierzchnie moim zdaniem minimalnie za słaba. Ts1000 ma regulację i można spokojnie ją przykręcić na weg itd. 
Żeby nie było, że czytam z fusów-mam dwa ts600 i uzywam ich na weg w namiocie 80/120

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, fxxx1337 napisał:

@doominik Ja mam aktualnie ts600 w takim samym namiocie co autor posta, jest okej, ale gdybym miał wybierać jeszcze raz nie wybrałbym ts600, mimo że daje radę na weg jak i teraz na flo 

Dlaczego ? Wybral bys ts1000 czy poszedl w cos innego.

No i slyszalem ze Ledy mocno wyciagaja mineraly zwalszcza magnez.

13 godzin temu, fxxx1337 napisał:

juz lepiej ts1000 wybrać, ale 600 tez spoko

Poniewaz ?

Edytowane przez sxxchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sxxchu zarówno czy wybierzesz ts600 czy ts1000 to i tak ci wyrosną na tym fajne panienki ale przy ts1000 masz więcej mocy z opcją jej regulacji w trakcie uprawy a jeżeli chodzi o wyciąganie magnezu to absolutnie się tym nie należy się martwić bo od tego się ma cal mag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, onyx napisał:

@sxxchu zarówno czy wybierzesz ts600 czy ts1000 to i tak ci wyrosną na tym fajne panienki ale przy ts1000 masz więcej mocy z opcją jej regulacji w trakcie uprawy a jeżeli chodzi o wyciąganie magnezu to absolutnie się tym nie należy się martwić bo od tego się ma cal mag

a teraz lepsze pytanie dasz reke uciac sobie ze nie bedzie mi ts1000 grzac takiego boxa 50x50x120 ? Bo jeden z tych dwoch wezme napewno ale bardziej na tego TS1000 mam chec tylko boje sie ze bede mial temperature wysoka znow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sxxchu ja mam 40x40x120 do tego wentylator 100m3 i grzeje mi w chuj mój mars przez co muszę kupić większego boxa lub lepsza mocniejszą wentylację a co do ts1000 to jest system regulacji mocy więc to jest nawet lepsza opcja 

Widziałem już nie jedna fotorelacje na której twój rozmiar boxa oraz mars ts600 kręcili bardzo ładne wyniki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, onyx napisał:

@sxxchu ja mam 40x40x120 do tego wentylator 100m3 i grzeje mi w chuj mój mars przez co muszę kupić większego boxa lub lepsza mocniejszą wentylację a co do ts1000 to jest system regulacji mocy więc to jest nawet lepsza opcja 

Widziałem już nie jedna fotorelacje na której twój rozmiar boxa oraz mars ts600 kręcili bardzo ładne wyniki 

no teraz nie wiem bo mowisz krecil bardzo ladne wyniki ja bym wolal wlasnie tego TS1000 bo nawet jesli by mi bylo za duzo moge go skrecic tak czyli bede mial mniejsza temperature mniejsze grzanie ale tu jest to o co mi chodzi wolal bym zatrzymac 50x50 bo mi ladnie wchodzi tam gdzie ma ale zaczolem nowego posta mogl bym 80x60x120 dac rade tylko wtedy napewno TS1000 i trzeby wiecej pan a ja chcialem tak max 3 4 to 50x50x120 idelna tylko taki jeden pajac powiedzial mi na poczatku kup 250 hps 50x50x120 bedzie miod no tylko kupilem hps bla bala boxa na sam koniec XD bo mialem lepsze dojscie do wentylacji i zarowy to sam zasilacz kupilem i chuj z tego moge ojebac jakiemus takiemu mi za moze max 170zl z zasilaczem i tyle haha dlatego srednio bym chcial ujebac kase na box chociaz on tani w miare 300zl+ i tego TS1000 kupic i miec dalej 30stopni hahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sxxchu panie kup pan tego ts100 bo widzę że masz na niego chrapkę, masz dobry wentylator wyciągający więc nie powinno być problemu z temperaturą a nawet jeśli to możesz go skręcić na mniejszą moc no i boxa 50x50 też zostaw a hps to już dawno do lamusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, onyx napisał:

@sxxchu panie kup pan tego ts100 bo widzę że masz na niego chrapkę, masz dobry wentylator wyciągający więc nie powinno być problemu z temperaturą a nawet jeśli to możesz go skręcić na mniejszą moc no i boxa 50x50 też zostaw a hps to już dawno do lamusa

no znajdz teraz lamusa jak ja co sie zna i mu ojeb ta lampe hahah to ale biere tego ts1000.

Moze glupie pytanie ale lepiej sam wyciag albo krotka max rure dac bedzie lepiej wyciagac czy mowisz za boxem wyciag i troche dluzsza rure .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, onyx napisał:

@sxxchu nie bardzo zrozumiałem pytanie ale wyciąg razem z filtrem w środku boxa 

a no dobra bo ja mam wyciag za boxem i do niego rura z boxa wychodzi tam i jakos latwiej bylo hahah 

moze dlatego ten wyciag tak slabo daje zaraz zrobie przeprowadzke

Edytowane przez sxxchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...