Skocz do zawartości
michas131

Dobór wentylatora

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc ogolnie roslinki juz hulaja w boxie ale mam pewien problem otoz przy kupnie wentylatora nie spodziewalem sie ze bedzie on troche halasowac wiecej niz troche do pewnego czasu mi to nie przeszkadzalo ale nastaly niespokojne czasy i ze wzledu na czynniki zewnetrzne  potrzebuje kupić nowego lub wygłuszyć go (preferowalbym to 1 bo nie mam za duzo czasu do zabawy)  

Growbox 60/60/160 

marshydro ts600 

czy jakis wentylator  100m3/h starczy ( teraz posiadam cos okolo 200m3 przeczytalem na forum ale chlop miał prawdopodobnie inna lampe niz led  i grzalo w boxie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielarka @point.99Wiec zostaje tylko jedno zrobic jakis tłumik by maxymalnie wygluszyc wiatrak wczoraj cos kombinowalem i wyciszyło ok o 20db z poziomu 43db przy pomiarze  aplikacją na telefonie ale to wciąż za malo więc sproboje cos pokombinowac z wełną szklana 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michas131  jeśli chcesz cicho to najpierw musisz kupić wentylator który fabrycznie ma mało dB i go jeszcze wyciszyć tak np. jak ja to zrobiłem. Można kupić tłumiki albo zrobić ale czy wtedy będzie to dyskretne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka średnica wentylatora? Być moze znajdziesz jakiś pasujący za grosze od jakiegoś Peceta, który powinien być o wiele cichszy. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...