Skocz do zawartości
Tonyholic

Eksyrakcja jądra

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. Tydzień temu miałem wypadek. Wycieli mi 40 %z prawego jądra. W tej chwili, po wizycie kontrolnej, lekarz oznajmił że wszystko goi się dobrze ale mam leżeć i się nie ruszać by to zmiazdzone i pociete jądro się mogło wyleczyć. Pytanie, czy ziele nie będzie źle wpływać na regenerację tego punktu??? Boję się troszkę, bo to czoly punkt i powiem, że psychika też troskę ucierpiała. Po tygodniu brania leków przeciwbólowych oraz morfiny chciałbym choć troszkę zapomnieć o zaistniałej sytuacji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tonyholic zależy ci ziele od dilera czy swoje, bo ziele od dilera może być maczane w różnym syfie który jest ogólnie niekorzystny dla zdrowia, a jeśli masz pewność co do zioła to możesz palić, przecież marihuana sama w sobie poprzez THC, CBD i inne związki ma lecznicze właściwości 

a tak ogólnie jak to przeczytałem to aż dziwnie się poczułem jak sobie to wyobraziłem

Edytowane przez Cedzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się marihuana jest zdrowa jeśli się wie co pali, od dilerów jest często maczana w różnych syfach aby wagę zwiększyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak palenie marihuany jest zdrowe i żywność oparta na konopi również tylko w tv tego nie powiedzą, dzieje się tak ze względu że koncernom farmaceutyczno-spożywczym jest to nie na rękę. Spożywanie marihuany w rozsądnych ilościach jest zdrowe jeśli oczywiście jak zostało wspomniane wiemy co palimy, dilerzy są kreatywni potrafią w różnych syfach maczać zioło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...