Skocz do zawartości
Muertix

Dark devil kiss auto do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, jest to moja pierwsza uprawa indoor.

Miałem za sobą dwa sezony out.

Jednak z braku czasu i ochoty łatania po krzakach postanowiłem kupić boxa i zacząć uprawiać w zaciszu własnego pokoju

Box 40x40x80

Oświetlenie 2x LED żarówka 18w

1x Cfl 125w 4000k

Doniczka 7l

Ziemia uniwersalna z ogrodniczeg

Wentylator mieszający

Wilgotność 50-80%

Nawozy jakie planuje to biohumus na weg

Oraz substral burza kwiatów na flo

Temperatura w granicach 28-31stopni

Panna ma 8dni od wyjścia z ziemi.

16254780936885606326151168660597.jpg

1625478179602349050858108177534.jpg

Edytowane przez Muertix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

1x Cfl 125w 4000k

Na flo żarówka niestety do wymiany.

2100k lub 2700k.

Na weg też średnia barwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Aron napisał:

Na flo żarówka niestety do wymiany.

2100k lub 2700k.

Na weg też średnia barwa. 

Ona jest dodatkowa, dwa ledy full spectrum myślę że robią główną robotę, dostałem tę żarówkę od kumpla i on miał przez cały cykl tylko jedną i z tego co mi mówił wyciągnął 20g z krzaka także chyba nie ma tragedii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że jest dodatkowa nie zmienia faktu, że po prostu nie trafia "parametrami" ... Mógł wyciągnąć więcej niż te 20g, gdyby odpowiednio dobrał barwe 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, chociaż nie dość, ze miałbyś więcej troszkę, to być moze byłoby ciut lepsze 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner Na porządek przyjdzie czas przed świętami 🤣 ogólnie dziwna akcja bo pół krzaka kwitnie, pół nie...

Roślina trochę przeżyła, upadek lampy, złamanie dwóch odrostów ale dałem jej szanse. Niech się wypowie jakiś spec w tej kwestii bo nie ogarniam 

IMG_20210809_051541.jpg

IMG_20210809_051538.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kwitnie, a tyle przeżyła to może być tak, ze juz nie dojść, bo cięzko z regeneracją w czasie kwitnienia. 

Choć moze być tez tak, ze zadziwi cię jeszcze plonem.

P.S. ma trochę sporo niedoborów ta jedna 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KryspieK @KryspieK @KlausKörner Na porządek przyjdzie czas przed świętami 🤣 ogólnie dziwna akcja bo pół krzaka kwitnie, pół nie...

Roślina trochę przeżyła, upadek lampy, złamanie dwóch odrostów ale dałem jej szanse. Niech się wypowie jakiś spec w tej kwestii bo nie ogarniam 

4 godziny temu, KryspieK napisał:

Jak kwitnie, a tyle przeżyła to może być tak, ze juz nie dojść, bo cięzko z regeneracją w czasie kwitnienia. 

Choć moze być tez tak, ze zadziwi cię jeszcze plonem.

P.S. ma trochę sporo niedoborów ta jedna 😜

No właśnie to jest jedna roślina, nie dwie i pół jest jakieś dziwne a pół normalne.

Jeden szczyt żółty, bez włosków

Natomiast drugi puchnie i nie wykazuje niedoborów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba ci się musiała taka dziwna sztuka trafić, albo za mało światła pada na jedną połówkę? Chociaż, i tak by kwitła więc to raczej nie to, a moze nie zdazyla sie zregenerowac po treningu? A moze stwierdziła, ze wjebie swój drugi szczyt, żeby w pełni zakwitnąć jednym szczytem? Trzeba pamietać, ze to jednak genetyka, zywe organizmy.

Szczerze ci powiem, ze nie mam pojęcia o co chodzi, można gdybać, chociaż ja stawiam, ze po prostu sie trafila taka dziwna, moje tez ostatnio cos fochy walą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...