Skocz do zawartości
Krzysztof_Krzys

Suplementacja dodatkowych cukrów.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. 

Czy ktoś z was używał

Sugar Royal z Plagron? 

Melasę buraczaną

Black Strap Molasse ? 

Czy dodawanie tych suplementów równa się sposobem podlewania woda z miodem? Czy woda miód tylko na oczyszczenie z odżywek ,  a dodatki suplementy które wymieniłem zwiększają plon jakość i nawet w plagronie napisali zwiększenie ilość  żywicy? I zostsowac można w całym okresie flo.

 

Edytowane przez Krzysztof_Krzys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Zdaje sobie z tego sprawę 🙂 stąd pytanie i post. Może ktoś eksperymentował z miodem cukrem bądź Z tym co wymieniłem 😊Na logikę cukry węgle jak u człeka masa wzrost może coś w tym cukrze może być prawdy. 

Ktoś, coś  Panie, Panowie? 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku zrobiłem własną wersje advanced nutriment na flo. AN składa sie z wody cukru i 2 aminokwasów, wiec po co wydawać 60 zł skoro można robić własną . moja receptura to, pół litra wody, łyżeczka (od herbaty)cukru, 1.5ml pk13/14 przy 2 fazie kwitnienia.  taką mieszankę stosować tylko podczas 2 fazy kwitnienia.

Edytowane przez LiitlebigWeed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krzysztof_Krzys wiesz co ja próbowałem podlewać krzaka dwa tygodnie przed ścianką wodą z miodem po podlaniu tego samego dnia ale wieczorem zmienił się jej zapach i wydawała mi się na bardziej oszroniona 🤷 po ścince nadal pachniała inaczej i była bardzo fajna w smaku mit czy nie mit jak dla mnie dobra opcja której staram się stosować 🥴

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krzysztof_Krzys na butelkę 1,5L dawałem bodajże 7/8 łyżek tylko takich od serca miodu ale najpierw wodę zagotowałem w kubku i dopiero wtedy dodawałem miodu tak jak byś herbatę robił miód się rozpuści w wodzie 😛 odstawiałem na bok do całkowitego ostudzenia i dopiero podlewałem roślinę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...