Skocz do zawartości
mirecki

Automaty na teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jakie odmiany polecacie które jeszcze będą w stanie dojść? Preferowałbym iść w kierunku na jakość a nie na ilość ale wiadomo jak to z automatami bywa. Wiem że późno o to pytam ale drobne problemy z sezonami sprawiły że chyba pójdę w kierunku automatów. Pozdro 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie jeszcze kwitną. Skończą z końcem lipca. 

Moja akurat w malutkiej donicy 1,8L

Jego prawie metr wysokości. Budowa bardzo zwarta, krępa krótkie odgalezienia. Tuje ogrodową przypomina. Obie zakopane w batmix ie. Na dwór poszedł worek 25L batmix. Ja długo nawozów nie lałem, jak weszła w kwitnienie to dałem tabletki od rqs a potem zapomniałem i podlewałem biobloom, topmax i calmag. Nic jej nie zaszkodziło. Końcówki liści leciutko czerwone nadpalone ale tak zostalo bez postępu. 

Jakoś w trzecim tygodniu pokazała płeć. Ta u mnie chyba nawet przed końcem lipca zdąży. 

IMG_20210703_131124.jpg

IMG_20210703_131015.jpg

IMG_20210703_131027.jpg

IMG_20210703_131006.jpg

Okolo 45-47 dzień zycia

Czyli 3 tydzień kwitnienia 

@mirecki I akurat do poniedziałku 05.07.)jest promocja na amerykańską genetykę do - 50% na green gelato auto jest 30%upustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Morenn napisał:

Co 😂

Wiem jak to brzmi. 

I to" jest bardzo zadowolony " w odniesieniu do zakopywania na cmentarzu. 

Ale tak jest. On jest po słowie z ogrodnikiem z tego cmentarza. Tam jest na miejscu ogrodnik co dogląda grobów i terenów zielonych. 

Prosze:@Morenn

IMG_20210618_143444.jpg

Innych fotek nie mam, to było parę tygodni temu. Krzak ma teraz koło 80cm

IMG_20210618_143147.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@KlausKörner to jest popierdolone i teraz wyobraz sobie ze roslinka czerpie energie martwych ludzi i ujawniaja ci się potem po buchu zmarli ludzie. Nie no w sumie spoko opcja xD

@KlausKörner Albo po prostu bardziej kopią 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, MałyTopek napisał:

to jest popierdolone i teraz wyobraz sobie ze roslinka czerpie energie martwych ludzi i ujawniaja ci się potem po buchu zmarli ludzie. Nie no w sumie spoko opcja xD

W jakimś filmie to widziałam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...