Skocz do zawartości
Weed23

Ile z Konopi Siewnej mogę mieć gram

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiem że to forum o konopi indyjskiej ale nie ma takie dla siewnej więc zwracam się do was moje pytanie brzmi

Ile  z 1 krzaka siewnej mogę mieć gram suszu ?

i skąd wziąć nasiona bo niewiem czy takie co są na necie są dobre 

np te https://allegro.pl/oferta/nasiona-konopi-siewnej-1kg-warminska-manufaktura-7620382099?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_UZSD_pla_supermarket_produkty_spożywcze_smart_shopping&ev_adgr=Produkty+spożywcze&gclid=Cj0KCQjwyerpBRD9ARIsAH-ITn8V6nFvlMXPFHSARbMsWr8_QP3EW3tIbo4XqFo-9hyIVe7O8s9VfhAaArVAEALw_wcB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Weed23 stawiam gdzieś z 50g byś zebrał, ale te topy z siewki są lipne wizualnie, te z allegro nasiona konopi siewnej by były, ale nie polecam bo to lipa rośnie, to się sadzi na hektary 

Edytowane przez Cedzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Weed23 ale lampe byś miał jakąś ? ja bym wolał indyjską bo siewki to lipa, szkoda prądu na nie, nic nie klepie jest bezużyteczna 

Edytowane przez Cedzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Cedzik napisał:

@Weed23 ale lampe byś miał jakąś ? ja bym wolał indyjską bo siewki to lipa, szkoda prądu na nie, nic nie klepie jest bezużyteczna 

na balkonie mogę  a indyjską każdy by wolał ale wiesz jak to jest w u nas 

a jak się ją waporyzuje to nawet zdrowo 

Edytowane przez Weed23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Weed23 w tym okresie na dworze  one niedługo albo i już zaczynają zakwitać więc nic by z tego nie wyszło

Edytowane przez Cedzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Cedzik napisał:

@Weed23 w tym okresie one niedługo albo i już zaczynają zakwitać więc nic by z tego nie wyszło

Pytanie bo pisze że są do spożycie ale niewiem wyrosło by coś z tego czy nie? 

bo to w końcu nasiona 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez miałem kiedyś pomysły żeby sadzić siewki i nasączać je syntetycznym kannabinoidem ale jak zobaczyłem topy to mi się odechciało tego robić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cedzik a spróbuje bo tych nasion jest strasznie dużo więc mogę nawet 100 krzaków posiać i raczej coś wyjdzie ale co ile takie coś podlewać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...