Skocz do zawartości
Bykolidas

Moby Big od Bulk Seed Bank

Rekomendowane odpowiedzi

Box 80x30 zrobiony z kartonowego sztywnego pudła, wyklejony w środku folią Herbgarden Mylar Diamond Światło póki co Świetlówka 400W (ale jedzie VIPARSPECTRA P600) Do tego dwa wentylatory Zephyr 120mm wydajność 67,2 m3h jeden wlot drugi wylot. Ziemia Canna Terra profesional i póki co zestaw nawozów od Biobizz, czyli Grow Bloom i Flo. Końcem tygodnia dojdzie mata CO2. Temperatura. Wewnątrz Boxa 26-28 stopni wilgotność jakieś 65%.
 

Pestka wsadzona do ziemi 10 dni temu teraz wyglada tak 

0EEA43CC-D907-4874-9498-B51E4CCADF11.jpeg

41A20AED-0502-459A-8DF0-CBB69E96DC4A.jpeg

23AE71B2-D1A7-4C97-98BA-5B1C6617AF10.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 start rośliny w miarę dobry, ciekawe jak ten kartonowy boks spisze się 

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym so far so good, zobaczymy jak będzie po miesiącu… mam w planach zrobić stelarz z pcv i do tego jakiś mały namiot ale to jak już dojedzie Vipar 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bykolidas napisał:

Na dzisiaj tak to wygląda, jakieś sugestie co do LST ? Kiedy próbować, jak do tego się zabrać? 😏

36DDA32F-FB69-40A9-948E-DF2F3F48D248.jpeg

315D6F22-F303-4462-A7C8-A2C0905E8C4F.jpeg

Poczekaj jeszcze troszkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będzie Ci łatwiej. 

Szczyt musi być przy glebie, niżej niż odrosty. 

Nie chodzi aby odsłonić odrosty a o to aby oszukać roślinę ze szczyt nie znajduje się w najwyższym punkcie co da sygnał do odrostów aby zaczęły rosnąć w górę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przyszła już lampa? Miał już ktoś taka na forum? Bo cena jest dość atrakcyjna, to dobra alternatywa do Marsa i Spidera. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glodek18 @KlausKörner

Lampa Właśnie jest zakupione w DE, jeszcze niestety jej nie mam, ale znajomy ma wracać z reichu w najbliższym czasie.

narazie nie mam ciśnienia bo ta świetlówka daje radę. Ale tak cenowo wychodzi sporo taniej. Btw. Na Allegro 820 zł… na Ebayu 77ojro od producenta… 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner Z Marsem ts 600 mam takie doświadczenie że po pół roku, część lampy zaczęła migać a potem siadła.Co prawda odzyskałem za nią pieniądze i nadal lecę na tym Marsie bez czesci led, ale powoli myślę o czymś lepszym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...