Skocz do zawartości
WielebnyMerry

#4FR Quick One RQS AUTO HPS 150W

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Miałem 3 szt Dosidos, 2 szt Green gelato, 2szt Northern light. Wszystkie procz dosidosow wykiełkowały elegancko, Dosidos się ociągały ze 3 dni żeby chociaż pękły.( kiełkowanie w easy start od rqs) Po wsadzeniu w ziemie wyrosło takie coś jak na poprzednim zdjęciu a po następnych 3 dniach bez wzrostu zrobiłem sekcje zwłok. 

IMG_20210528_112032.jpg

Edytowane przez KlausKörner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner  wyjebalaś zwłoki czy spowrotem je wyraziłeś?

@point.99 mam taka nadzieję, bo fast auto wziolem nie bez powodu. To wszystko spowodowane właśnie ta wizyta i wczesnym zakończeniem #3FR. Tam gdzie teraz będą za kilka tygodni już nie będą mogły być bo robię mieszkanie pod wynajem, a najemca już jest. Więc do końca września chcem się wyrobić że wszystkim łącznie że sprzątaniem boxa i wszystkiego co mogło by to przypominać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłoki ze zdjęcia są już po wyjęciu z gleby. Mają 6 dni od wyjścia z ziemi. Tak nie wygląda 6 dniowa sadzonka. 

Pewnie moja wina bo poszły w mocną ziemię, tak czy inaczej inne odmiany sobie poradziły, z tą były już problemy przy kiełkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, i po bólu. Wieczorem je władzę do ziemi, ale zastanawiam się czy docelowo je pakować w doniczki czy przesadzać z mniejszych do większych. To znaczy czy sądzić teraz w np, 0,5L doniczki a później do docelowych. Nie wiem jak automaty się zachowują przy przesadzanie.

16253889565404308317965984719238.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/\ słownik mnie już wkurzać zaczyna, do rzeczy, 3 dni i nic nie widać, więc grzebią delikatnie w ziemi mm po mm i? puszczają się w ziemie zamiast wyrazić na górę. Myślę że około 2 dni jeszcze to potrfa, w przeciwnym razie kielkuje nowe, ale swoje sezony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednego chyba nic nie będzie a reszta mozolnie idzie, w sumie 3 dzień i do Piero co pierwsze listki rozwijają.

Walczę z wysoką temperaturą, teraz cały sprzęt przełącza na 24/0 na tydzień jak to nic nie da to rezygnuje na lato z uprawy domowej, poczekam do jesieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...