Skocz do zawartości
WielebnyMerry

#4FR Quick One RQS AUTO HPS 150W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na mojej "4" Fotorelacji, tym razem zmiana zabawy z długich wroówwna automaty. Z uwagi na to że to pierwsza moja przygoda z autokarami to na ogień poszedł fast auto od Kielka do zbioru wg. producenta 8-9 tygodni.

 

Box 60x60

Doniczki 11L

Trening LST + na jednej scrog

wentylacja:

 - wlot wiatrok od PC 

 - mieszok  od PC 

 - wyciąg łazienkowy

nawilzacz powietrza w zestawie boxa

NAWOZY 

trzeba wykończyć 3pack od biobizz plus PK 13/14 Na koniec, dokupić jeszcze Rhizotonic lub coś domowego zaaplikuje bo ostatnio czytałem sporo o domowych nawozach  do uprawy konopi.

Przygoda zaczęła się od dziś o 12, 3 ziarenka trafiły do wody na 6h po czym standardowo na waciki i czekamy na kiełki. 

Pierwsze zdjęcia zapodaj kiedy się coś wykluje na wacikach.

Edytowane przez WielebnyMerry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, czy mieliście problemy z kielkowaniem nasion od RQS? Trochę długo to trwa, 2 nasionka mają kiełki małe jedno około 0 5cm drugi że 2mm a 3 nawet nie pusciło.

Nie chcem tym razem im pomagać, chcem żeby same wyszły ale do tej pory Max 2 dni wychodziły a tu już 3 doba leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, WielebnyMerry napisał:

Max 2 dni wychodziły a tu już 3 doba leci

W sumie to nawet nie wiem w jakim tempie kiełkują moje  pestki bo nigdy nie zwracam na to uwagi. Najważniejsze żeby wyszły, a jeden czy dwa dni różnicy w wypuszczeniu kiełka nie nazwałabym  problemem w kiełkowaniu. Każda roślina jest inna i potrzebuje innej ilości czasu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry też nie mam, moja obecna uprawa jest z nasion od RQS, w trzecim dniu poszły w ziemię, ale mojemu znajomemu dałem te same nasiona i miał problemy z wykiełkowaniem, z trzech które dostał jedno padło a dwa kiełkowały tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...