Skocz do zawartości
Zjaranyarab

Roślina się wygieła

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie. Dlaczego tak opadła rano było okej a teraz liście opadły przez deszcz to może być bo padało a mnie nie było i nie miałem jak schować ale już zabrana czy wstanie ? 

528ED165-705A-4BDA-A73B-DB5023A5955E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Andi napisał:

@Zjaranyarab biohumus do roślin zielonych często używany do zioła, tylko większe dawki niż producent podaje dawać 

To ile nalać nawozu tego do butelki 1,5l i co ile podlewać takim nawozem rozrobionym z woda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner takie pytanie mam czy wszystko okej z tymi listkami bo już jest tak od dawna ale teraz jakoś się tym zainteresowałem bo nie wiem od czego to jest czy od słońca czy tak ma być (to jest na niektóry listkach tak)

2C9C338F-9E79-4AD5-86F0-4FF8F330BA73.jpeg

F02971FA-A98A-437B-92D4-8366940AB8EF.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner  Może być bo ostatnio gołębie latały mi i walczyłem z nimi żeby spierdalały może podleci i dziobnie ale jak wychodzę to już od 2 tygodni lekko nie widzę już ich. Ale to chyba nie zaszkodzi ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mieć idealne liście na out, tam zbyt dużo się dzieje, jak nie pogoda to inne robactwo, pełno tego lata, taka pora roku wiec nie ma co się zdziwić. Roślina wyglada na zdrowa, zdrowy kolorek liści ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester  jak słońce jest idzie na balkon i ustawiam tak aby świeciło na nią nawet kilka razy zmieniam miejsce żeby tylko słońce dostała a jak leje deszcz czy wiatry duże chowam do domu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...