Skocz do zawartości
KlausKörner

Weeding Cake od Barney's Farm fem indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Sample od ziomka. Jak wjeżdża to prawie nie czuć. Wesolkowatosc, lekka euforia lekkie pobudzenie. Apetyt na żarcie nie rośnie. Masz ochotę dopalacz i dopalacz. 

Nosił wilk razy kilka, po godzinie łapie śpiączka. Potężna dawka thc licz 20-25%.

W smaku jak lukier. Pierwsze buchy trochę ziemiste. Potem lukier. Ale nie wata cukrowa. Normalnie lukier może kardamon, może jakiś aromat waniliowy. 

Zapach jak sqn. 

Niby indica ale faza jakby totalnie inna. Dobry relax wstać się nie chce jednak nie zamula. Do czasu. 

IMG_20210621_193526.jpg

IMG_20210621_193452.jpg

IMG_20210621_193652.jpg

IMG_20210621_193717.jpg

IMG_20210621_193717.jpg

IMG_20210621_193753.jpg

Skręcone i spalone. 

IMG_20210621_194546.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to palę papierosy. 

Jak palę pierwszy raz coś to z reguły luźnego skręta na próbę. Tutaj sample nie wiele tego też było. 

A palę różnie. Z bonga, z lufy, czyste skręty, skręty z tytexem. 

Mam vape ale nie lubię. 

Chętnie korzystam z bonga grawitacyjnego StundenGlass to chyba ostatnio najchętniej, bo to gadżet za w huj pieniędzy i fajna przy tym zabawa. 

Bardzo lubię też z shishy co właśnie teraz robię, ale z shishy palę tylko hash, zioło z schischy to jak z bonga tylko cybuch wielki, i się tam gotuję. Do shishy tylko hash. 

A więc krótko mówiąc, różnie palę. 

Wracając jeszcze do weeding Cake. Z Fify zabija natychmiast. 

IMG_20210621_201732.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, te bongo marzenie

Ja palę głównie jointy czyste, zazwyczaj połówki, ale połówka starcza mi na 2 dni. Po tytoniu zbiera mnie na wymioty, bo nienawidzę zapachu z fajki i tego smaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@KlausKörner ja jak palę dzoja, to tylko bez tytexu. Czyścioch dla mnie najlepszy ten temat idealnie by się nadawał na czyściocha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...