Skocz do zawartości
XXL-Skun

Historia ( Oparta na faktach)

Rekomendowane odpowiedzi

Idę sobie na spota pełne słońce 33 stopnie idę idę zmęczony już cały mokry wchodzę już na drogę na spota aby odbić gdzieś w głąb aby dostać się na spot a tam na drodze zauważam samochód mówię o kur** pewnie policja podchodzę bliżej a tam czerwony samochód a przed nim rozłożony kocyk i typ „rucha” się z typiarą 50 m od mojego spota podchodzę bliżej i mówię nie polecam tu bo leśniczy idzie oni cali czerwoni baba nie wie co się dzieje powiedziałem dla zmyłki ze leśniczy idzie aby wyszli mi z drogi bo przypal a chciałem iść na spota i musiałem w ch*ja robić ze idę gdzieś xD ale najśmieszniejsze jest to ze to taka droga leśna zamiast iść gdzieś na bok to na samym środku xDDD Miałem taką polewę z dziewczyną (tak chodzę z nią na spot) ze to ch*j powiedziałem ze tez trzeba spróbować czegoś szalonego to ona zaproponowała abyśmy zadzwonili na policję podali im spota i tam na szybko się rucha**  to by była adrenalina i coś szalonego xD do tej pory widzę to przed oczami byli 50 m może od spota …

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Morenn napisał:

trzeba było dołączyć się

a ty co byś zrobiła ? 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było dać im ruchać się dalej. Mogłeś zestresować typka, że nabawi się impotencji psychogennej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Szym napisał:

a ty co byś zrobiła ? 😄

Dałabym im się pobawić do końca , te 10 minut by mnie nie zbawilo 😂

40 minut temu, XXL-Skun napisał:

brzydzi mnie to szczerze xd

Oj na żartach się nie znasz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...