Skocz do zawartości
Grołboks

Pytanie o ts600

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! 

Pytanie do posiadaczy MH ts600, bądź doświadczonych graczy 😉

Czy to normalne ze się tak jebitnie grzeje od góry? Rozumiem, chłodzenie pasywne ale mam wrażenie ze po kilkunastu godzinach jajo sadzone by się udało na niej zrobić  😉 teraz, po 3 godzinach nie ma szansy na dotknięcie jej dłonią. Będę wdzięczny za odpowiedź. Z fartem 

Temat do zamknięcia, doszukałem się odpowiedzi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18/06/2021 o 14:43, Grołboks napisał:

Siemanko! 

Pytanie do posiadaczy MH ts600, bądź doświadczonych graczy 😉

Czy to normalne ze się tak jebitnie grzeje od góry? Rozumiem, chłodzenie pasywne ale mam wrażenie ze po kilkunastu godzinach jajo sadzone by się udało na niej zrobić  😉 teraz, po 3 godzinach nie ma szansy na dotknięcie jej dłonią. Będę wdzięczny za odpowiedź. Z fartem 

Temat do zamknięcia, doszukałem się odpowiedzi 🙂

Tez mysle nad TS600 lub TS1000 i ludzie mi bardziej TS1000 doradzaja ale takie pytanie mam w sumie bardziej niz odpowiedz ale grzeje ci boxa i jaki duzy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w bardzo małym boxie ts 600 nie nagrzewa jakoś strasznie. Jednak bardzo szybko się zepsuła i część diod nie świeci, otrzymałem zwrot pieniędzy więc nie jest tak źle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sxxchu trochę się grzeje ale teraz takie ciepło ze ciężko stwierdzić czy jakoś szczególnie podnosi temperaturę. Myślę że ci którzy Ci doradzają mają rację.box 50x50x120

Edytowane przez Grołboks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie grzeje się tak ale rękę da się przyłożyć a w porównaniu z takim panelem panelem ledam to nic bo tamten to grzał tak że palcem nie dało się tknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grołboks mam t600 i aż tak nie grzeje jak mówisz. ręką można dotknąć i sie nie poparzysz, ale polizać juz nie sie nie da. 🙂 to że grzeje to dobrze bo dzięki temu masz stałą temperaturę w boxie. ja na tej lampie mam stale 26 stopni w boxie. i nie musisz kombinować z regulacją temperatury chyba że w zimie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...