Skocz do zawartości
Czarownica71

Dos Si Dos auto, BCN Critical XXL auto - 1m/2, Lumatek Attis 300W

Rekomendowane odpowiedzi

@Git on  nie odpuści, jego musi byc na wierzchu. Przypomina mi politykow PIS, zawsze wina PO 🤣🤣🤣

A czytałeś jak mnie objechał za sterowniki temp i wilgotności ?

No i ten rachunek co mi wysłał, musi mieć jakiś komleks, bo normalny facet by się tak nieośmieszał.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Czarownica71 napisał:

bo najpierw chciał się godzić a 5 min później znowu to samo, jak katarynka.

Godzić się z tobą, 

a nie, zgodzić się z tobą. 

Taka mała subtelna różnica. 

Pogodzić się to nie znaczy być głuchym na twoje paplanie bzdur i przeinaczanie rzeczywistosci. 

9 minut temu, Git napisał:

16248145096218231045137660876813.thumb.jpg.159e2ea5ed7e375903744a8233d9ed2a.jpg@KlausKörner przypominasz mi mojego kuzyna 😀 zdrowka

👍

IMG_20210627_193031.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner już ci @Git napisał żebyś swój testosteron zostawił w domu, ja tylko dodam dla swojej panny, jeśli taka masz  ( chociaż  wątpię, bo która by z takim " macho " wytrzymała ) 

Widzę, że tobie trudno przyjąć do pustej głowy, że nie każdy musi robić to co ty, że będę miała taki sprzęt jaki MI się podoba, że wydam tyle pieniędzy ile będę chciała i nie będę miała LST bo mimo zalet NIE PODOBA mi się.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Czarownica71 napisał:

@Aron samczy szowinizm,  tak głęboko zakorzeniony, że nie wie kiedy odpuścić.

Kobieta i nie potrzebuje pomocy, ja pierdziele. Obraża majestatu i potem widzisz jak nim rzuca. 

Nadinterpretujesz niektóre rzeczy na swoją niekorzyść. Dla mnie to gościu podzielił się, co myśli nt uprawy na 1mkw i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Czarownica71 napisał:

@KlausKörner już ci @Git napisał żebyś swój testosteron zostawił w domu, ja tylko dodam dla swojej panny, jeśli taka masz  ( chociaż  wątpię, bo która by z takim " macho " wytrzymała ) 

Widzę, że tobie trudno przyjąć do pustej głowy, że nie każdy musi robić to co ty, że będę miała taki sprzęt jaki MI się podoba, że wydam tyle pieniędzy ile będę chciała i nie będę miała LST bo mimo zalet NIE PODOBA mi się.

 

 

 

Dlaczego ty mi się już piąty raz tłumaczysz ze swojego zachowania i swoich przemyśleń? Nie jesteś mi nic winna, daj spokój. 

I dlaczego piszesz o sobie w czasie przyszłym? 

A abstrahując już od tematu bierzacego, to jak tam Twoja Foto relacja? Daj foty przejdź do meritum swojej prezentacji, i zakończ już tą farsę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czarownica71 ty się nie znasz, bez lst nic nie wyciągniesz z krzaka😂 musisz zrobić lst następnym razem to będziesz miała zbiory a nie jakieś pare gramów😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Majki napisał:

@Czarownica71 ty się nie znasz, bez lst nic nie wyciągniesz z krzaka😂 musisz zrobić lst następnym razem to będziesz miała zbiory a nie jakieś pare gramów😂😂

Podpuszczasz ? 🤣🤣🤣

No pewnie, jak kobieta może się znać na hodowli roślin, tylko prawdziwy samiec może mieć duży zbiór i zmutowane rośliny. 

@KlausKörner a jak tam twoja  ? Muszę poszukać jakie to rośliny ma miszcz nad miszczami.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Majki jeden już mi to wspomniał, że co mam za faceta, że ja mu hoduje zioło.

No mój samiec uważa, że podlewanie kwiatków to kobiece zajęcie, tak samo jak robótki na drutach. Aż się dziwię skąd tu tylu facetów, myślałam że będą tu same kobiety.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Majki 😂Śmieje się przecież, moim zdaniem czyjeś hobby/zainteresowanie to raczej indywidualna kwestia bez względu na płeć, znam różne dziewczyny, zajmujące się motoryzacja, sportami walki, kochające gry wideo lub nawet piłkę nożna i żadna z nich nawet nie rozmyśla czy to zajęcie dla kobiet czy mężczyzn, a tak swoją droga to pochwal się jeszcze roślinami bo temat uciekł w całkiem inna stronę🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Czarownica71 napisał:

Podpuszczasz ? 🤣🤣🤣

No pewnie, jak kobieta może się znać na hodowli roślin, tylko prawdziwy samiec może mieć duży zbiór i zmutowane rośliny. 

"Dziel i rządź" - idealnie tu pasuje.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Majki żeby tych dwóch macho mialo powód do uszczypliwych uwag ? Dziękuję, nie.

A gdyby jeszcze wiedzieli jakie mam inne usprawnienia, którymi się nie chwalę, to już zupełnie by ich krew zalała. Jak już nawet jeden chwalił się ile to on kasy na zioło i nie wydał. Nawet wkleił sceen shot z rachunkiem 🤣🤣🤣 czy tak robi dorosły facet ? 

Oni wciąż nie odopuścili, celebruja swoją głupotę.

I zgadzam się z Tobą, tak jak facet może lubić haft i nic to mu z męskości nie ubedzie.

Ale widocznie marihuana to tylko i wyłącznie męskie zajęcie. 

 

@Vampidrut

48 minut temu, Vampidrut napisał:

285F0244-AD9D-4DF2-89E8-171BEEB1CF5A.jpeg

No wreszcie naszła Cię chwilą refleksji i samokrytyki  ? No ale lepiej późno niż wcale.

Edytowane przez Czarownica71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...