Skocz do zawartości
Czarownica71

Dos Si Dos auto, BCN Critical XXL auto - 1m/2, Lumatek Attis 300W

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Czarownica71 napisał:

@KlausKörner A ja pisze, że mi nie zależy na oszczędności, jeśli ty jestes dealerem i idziesz na zysk kij ci na drogę. Ja mam rośliny dla przyjemności, i czy będę miała 10g więcej,  nie zależy mi !! 

Mam bo lubię, bo mi się podobają a nie, że zarabiam. I jeśli zapłacę więcej za prąd to nie twoja sprawa !!

To też sobie wymyśliłaś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Merytorycznie - jak myślisz @Czarownica71 roślina oświetlana równomiernie po wszystkich szczytach będzie gorszej jakości od rośliny bez lst gdzie lampa będzie ustawiana na właściwej wysokości tylko pod główny szczyt będąc zbyt wysoko od odrostów bocznych ? A zresztą , nie musisz odpowiadać 🤦🏻🤐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie na tych "dożynkach u wójta" jeszcze nikt nie obraził. 

P. S. Posłużyłaś się cytatem, ale tam nie ma cytatu. 

4 minuty temu, Czarownica71 napisał:

@KlausKörner

Czyli ty możesz mnie obrażać a ja nie mam prawa do obrony.

Brawo ty!! 

 

Edytowane przez KlausKörner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vampidrut i jeszcze raz napiszę, tylko czytaj powoli, może tym razem zrozumiesz, wiem, robiłam LST i NIEPODOBAJA mi się rośliny co wyglądają jak mutant, i wiem że będę miała mniejszy zbiór ale mi nie zależy bo mam zioło dla przyjemności, lubię patrzeć na piękne, naturalne rośliny. I czy będę miała 10g więcej czy mniej, nie obchodzi mnie to !!

I robiłam SCROG nie raz, i nie dwa. Z jednej, z trzech i więcej roślin

Dla mnie to zabawa a nie desperacja albo business.

Czy ta odpowiedź jest wystarczająco merytoryczna  ?

.

@KlausKörner

6 minut temu, KlausKörner napisał:

Mnie na tych "dożynkach u wójta" jeszcze nikt nie obraził. 

P. S. Posłużyłaś się cytatem, ale tam nie ma cytatu. 

 

No właśnie, to czemu mnie obrażasz  ?

8 minut temu, Zielone krainy napisał:

Screenshot.jpg

Slicznosci  ❤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie jest to odpowiedź merytoryczna , tylko twój punkt widzenia nie poparty żadnymi dowodami, że to co robisz da ci lepszą jakość , a nie ilość. Mówiłem teraz o jakości , a nie o ilości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Vampidrut napisał:

Tu nie chodzi o przekonywanie , tylko o opłacalność i równomierne rozproszenie światła , by jakość każdego topa była taka sama jak i dostęp do swiatła . Chodzi optymalne zagospodarowanie powierzchni i panelu LED . Ja też jestem staroświecki , ale nie lubie niewykorzystanego potencjału i powierzchni i panelu led.  I jakie 10g więcej ? Ja mam z krzaka zawsze ponad 100g i więcej , z 1m2 mam średnio ponad 500g suszu gotowego , ale jak sie upierasz przy swoim to niech ci będzie 😉😅

 

5 godzin temu, Czarownica71 napisał:

@Vampidrut gratuluje, raczej pokaż mi zdjęcie swojego pierwszego SCROG a nie któregoś z kolei, gdy już się nauczyłeś co i jak. Wtedy możemy porównać. 

 

 

5 godzin temu, Vampidrut napisał:

Nie rozumiesz po co jest SCROG 😉 Scrog stosuje się na jak najmniejszej ilości plantów , a nie na 4 na 1m2 to nic nie daje , daje tyle co zwykłe lst . 

 

4 godziny temu, Czarownica71 napisał:

@Vampidrut nie rozumiem? Czemu tak uwazasz ? Bo jestem kobieta ? Bo blondynka ?

Skąd takie stwierdzenie.

Dziwne to forum, jedni mają do mnie pretensje bo mam stację pogody, drugi uczy mnie jak się robi SCROG.

Ja się nie wtrącam, niech każdy robi tak mu się podoba. I bardzo proszę pozwolić mi hodować zioło w ten sposób jak ja lubię. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Oj coś czuje, że jak tak dalej pójdzie, to może to być najdłuższa fotorelacja w historii tego forum, jak chodzi o ilość stron. :D Never ending story.

66.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner brakło pomysłów, wena cię opuściła, że musisz kopiować czyjeś wypowiedzi ? Rozczarowujesz mnie, oczekiwałam więcej. Może jakaś pseudopsychologiczną analizę mojego charakteru ?  Moich kompleksów, albo problemów emocjonalnych ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Tak jak wyżej zacytowałem. Tak to się zaczęło. 

1 minutę temu, Czarownica71 napisał:

@KlausKörner brakło pomysłów, wena cię opuściła, że musisz kopiować czyjeś wypowiedzi ? Rozczarowujesz mnie, oczekiwałam więcej. Może jakaś pseudopsychologiczną analizę mojego charakteru ?  Moich kompleksów, albo problemów emocjonalnych ? 

To jest właśnie ta analiza. Analiza w progresie

Zadajesz pytania, sama sobie później odpowiadasz, nieświadomie lub co gorsza, świadomie, a ja analizuje i jem popcorn. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy A wiesz, jak oni mi podbijają oglądalność 🤣🤣🤣 

Każdy z nich chce mieć ostatnie słowo, naprawdę nie wiedzą, że z kobieta jeszcze nikt nie wygrał. 

A ja przynajmniej mam rozrywkę, a mój samiec przez ramię mi zagląda i jeszcze podpuszcza i kibicuje 🤣🤣🤣

@KlausKörner tylko się nie udław, o nieszczęście łatwo a ja będę tęsknić. 

Acha, mój facet się pyta, że tak dużo piszesz do mnie, podobam ci się? Bo zaczyna być zazdrosny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy No bez kitu😂 ostatnie zdjęcia roślin i wszystko co z nimi związane w tej fotorelacji były na 2 stronie. Na innych forach takie wypowiedzi nie związane z tematem byłyby uznawane jako spam ale co forum to inne zasady😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Czarownica71 napisał:

że tak dużo piszesz do mnie, podobam ci się?

Powoli zaczynam myśleć, że tak. Pomimo tej całej otoczki, pomimo tej jakże zabawnej wymiany nieuprzejmości między nami, przyznam, że mogło by tak być. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Majki Tak bywa , ja tu z zielonymjamajczykiem też miałem kiedyś krótkie spiny, takie życie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...