Skocz do zawartości
Czarownica71

Dos Si Dos auto, BCN Critical XXL auto - 1m/2, Lumatek Attis 300W

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie gaście dramę, a nie ją podkręcajcie. Wojna o to czy dwie czy cztery rośliny na 1 m2 to lepsze rozwiązanie przy scrogu. Ja pierniczę niech każdy da ile roślin uważa, a potem niech jego racje obroni lepszy wynik z uprawy i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron samczy szowinizm,  tak głęboko zakorzeniony, że nie wie kiedy odpuścić.

Kobieta i nie potrzebuje pomocy, ja pierdziele. Obraża majestatu i potem widzisz jak nim rzuca. 

@Zielone krainy widocznie w tym forum tak nie jest. Muszę robić to co wszyscy. powinnam słuchać rad i opinii ekspertów z bozej laski i  i byc im jeszcze za to wdzieczna.

A jak nie to obraza i wyzwiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Vampidrut napisał:

Nie mów mi jak mam żyć (zagram po twojemu) 😂😂😂 Nie pasuje to sie nie udzielaj. 
 

Dokładnie, nie czytaj, nie pisz, przeżyje, papa 

Bo się wciąż ośmieszasz,  jak małe dziecko 🤣🤣🤣 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czarownica71 To , że od czasu do czasu powstanie, jakaś spina między określonymi ludźmi, to jeszcze nie definiuje tego forum, jako miejsca, gdzie każdy się każdego bez powodu czepia. Masz prawo uprawiać swoje rośliny po swojemu, a ktoś inny ma prawo przedstawić swoją opinie na ten temat, z jaką nie musisz się zgadzać. Najlepiej jest wyluzować, bo to nie jest sprawa życia i śmierci, by robić wielki problem z niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Majki I nie wiem o co tym dwóm chodzi ?

Jedyne co mi przychodzi do głowy to zazdrość ( wciąż powtarzają jakie mam kiepskie rośliny) lub szowinizm ( jeden z nich napisał, że co za facet z mojego samca, skoro kobieta hoduje dla niego zioło ) 

A ja nie pozwolę się obrażać. 

@Zielone krainy pisałam już kilka razy i to starałam się być grzeczna, że to mój namiot i moja sprawa co w nim mam i jak się opiekuje moimi roślinami, tylko do tych dwóch to nie dochodzi. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Czarownica71 napisał:

samczy szowinizm, 

Pada to już dziś czwarty raz. 

Mi się wydaje, że Ty jesteś po operacji zmiany płci, albo jeszcze na etapie jej definiowania. Co Ty z tymi samcami i tym szowinizmem? Zacięła ci się płyta? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, KlausKörner napisał:

Pada to już dziś czwarty raz. 

Mi się wydaje, że Ty jesteś po operacji zmiany płci, albo jeszcze na etapie jej definiowania. Co Ty z tymi samcami i tym szowinizmem? Zacięła ci się płyta? 

Brak merytorycznych argumentów , stąd takie wywody , najlepiej powiedzieć nie bo nie , a potem mieć pretensje do całego świata. Ja już skończyłem karmić trola , dla mnie ona ma zaburzenia emocjonalne i coś nie tak z ego. Szkoda prądu na takie osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdrość, to też już pada czwarty raz. 

6 minut temu, Czarownica71 napisał:

Jedyne co mi przychodzi do głowy to zazdrość

Tak. Potwierdzam. To jedyne jedyne i jedyne co ci przychodzi do głowy. 

 

6 minut temu, Czarownica71 napisał:

wciąż powtarzają jakie mam kiepskie rośliny)

 

7 minut temu, Czarownica71 napisał:

( wciąż powtarzają jakie mam kiepskie rośliny)

Wymyśliłaś sobie to. To twoja halucynacja. I jeszcze to słowo"wciąż ", tak jakby ktoś choć jeden raz to powiedział. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner i radzę rzuć jaranie, bo już zapominasz co wcześniej napisałeś. 

@Zielone krainy raczej jak to zawsze bywa mądrzejszy ( ja ) odpuszczę i wrócę do grupy gdzie byłam wcześnie. W swojej naiwności myślałam, że w polskiej grupie będzie miło, ale chyba wolę angoli. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Czarownica71 napisał:

szowinizm

To już piąty raz. 

 

2 minuty temu, Vampidrut napisał:

Brak merytorycznych argumentów , stąd takie wywody , najlepiej powiedzieć nie bo nie , a

Jest za to pseudo argument. Szowinizm i zazdrość motywująca inne osoby do zabrania głosu w dyskusji. 

@Vampidrut Ty dziś napisałeś, że uważasz, jako by automaty były idealne pod lst, i nie trenowanie ich jest nie ekonomiczne. Tak z luźna tłumacząc.

Ale przemawia przez ciebie szowinizm i zazdrość, mimo, że zakamuflowany, to koleżanka cię rozszyfrowała, wie lepiej co ty miałeś na mysli i nie pozwoli się obrażać. Czego nie rozumiesz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Zielone krainy napisał:

Czekam na ciąg dalszy, bo widzę, że tu toczy się wojna o "prawdę" , jaka musi zostać doprowadzona do końca, bo inaczej się nie da:D

Ostre charaktery, takie lubię najbardziej 😌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner A ja pisze, że mi nie zależy na oszczędności, jeśli ty jestes dealerem i idziesz na zysk kij ci na drogę. Ja mam rośliny dla przyjemności, i czy będę miała 10g więcej,  nie zależy mi !! 

Mam bo lubię, bo mi się podobają a nie, że zarabiam. I jeśli zapłacę więcej za prąd to nie twoja sprawa !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Czarownica71 napisał:

serduszko dałeś..  jak słodko

To twój chłopak ? 

 

11 minut temu, fxxx1337 napisał:

a nawet jakby to co ? 

 

4 minuty temu, Czarownica71 napisał:

a czy merytoryczne jest obrazanie ? Widocznie w tej grupie owszem. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...