Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

JACK BERRY XL | AFGAN WIDOW | CRITICAL HAZE | PURPLE SKUNK - Big Seedbank

Rekomendowane odpowiedzi

@onyx sam działam, nikt nic nie wie, robię tylko dla siebie. Nie potrzebuje rozgłosu.

Powalone drzewo ląduje centralnie na krzaku 🤷🏻‍♂️ nie wiem czy to pech czy cud, ale wydarzyło się. Jakiś młody duchem drwal się trafił. Zostawił krzaka bez kwiatów, było trochę wiatraków, tak to ładnie wszystko ucięte. 

W tym roku uczę się i out i in, ale same problemy. Oby nauka zaprocentowała w następnym roku. Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx a masz inne wytłumaczenie sytuacji, że tydzień temu był krzak, a teraz zostały z niego tylko łodygi? 🙂

Kto inny, jak wcześniej były tam ślady tylko dzika czy sarny, a teraz męskie obuwie wokół całego spota. Obok niedaleko drogi w pizdu poszykowane drzewo. Wiem że ktoś mi zajebał krzaka, nie chciałby żebym o tym wiedział to wziął by całego, chce żebym wiedział bo zostały łodygi. Inne krzaki w innym miejscu, teraz się tym interesuje, a tam nie zaglądam. Jestem po prostu wkurwiony 🙂 pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 ja go jeszcze nie stosowałem (w tym sezonie bo w tamtym roku tak). Z tego co czytałem na forum to raz w tygodniu chyba że pada to pasuje po opadach bo zmywa tą "warstwę". @EneDue co powiesz o tym? 

Ja skoczę gdzieś teraz i zobaczę jak moje maleństwa bo będzie ciężko widzę żeby to doszło jak należy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Na następny rok na pewno wezmę sobie do serca je wszystkie plus doświadczenie tego lata. 

Niestety ostatni Jack również w pleśni... Tamten cały wyrzucony, z tego coś wyciąłem. Na podsumowanie przyjdzie czas, ale nie widzę sensu tego ważyć po wysuszeniu, na pewno odezwę się co do efektów i ogólnych spostrzeżeń. 

Szczęście miesza się z ogromnym wkurwieniem. Przez łzy, wszytko co zakładałem na ten sezon, osiągnąłem. Szkoda, że wyszło kilka topów. Ale wiem, że dam radę. Tylko przetrwać zimę 😁 pozdrawiam 

IMG_20210825_180650.thumb.jpg.976417cce6edf3b77677980cf666b95a.jpg

IMG_20210825_204240.jpg

IMG_20210825_204832.jpg

IMG_20210825_204900.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24/08/2021 o 10:40, mirecki napisał:

Oprysk z cynamonu zastosuj + zapobiegawczo canna cure 

Ale nie licz że zabezpieczysz roślinę w 100% przed plechą 

Mozesz opisac jak zrobic napar z cynamonem w jakich proporcjach? I czy taki napar mozna uzyc po tygodniu czy nowy trzeba robic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...