Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@onyx @KlausKörner @Zielone krainy chłopaki, u mnie przez ostatnie 4 dni były temperatury z rana nawet 4° na minusie no i mojej dami ochłapły liście, najbliższe noce mają być już bezpieczne, od 5° w górę.

Jest sens ją trzymać jeszcze ? Słońca nie będzie niestety ale czy jest szansa że naprodukuje ona jeszcze trochę THCanabinoidówm? 

A, zaznacze że jest na bardzo wczesnym etapie kwitnienia więc nie liczę jak coś na to że dojdzie 😄 po prostu chce mieć tak dużo związków psychoaktywnych, na ile to będzie możliwe, na tym co jest. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mleczyk różnica może być niewielka jeśli chodzi o psychoaktywność bo i tak ją będziesz musiał w tym miesiącu zapewne ściąć, liście oklapły i zdechły? bo może plecha się pojawić od takich liści 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Bloodwyn no kurwa to samo odczucie mam, tak prowadził prowadził, chłopaki mu podowiadali a jak już zebrał to się wyjebał na forum xd nam się należą te zdjęcia. Ja podziękowałem na koniec chociaż jak zamykałem relke 😛

Teee kuuurwa... gówniarzu jeden Ty XD@XXL-Skun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mleczyk co co ja się nie wysrałem na forum xD co do zdjęć to lipa z nimi z niewiadomych powodów ^^ a tak serio to paliłem se je i powiem fajnie klepie co do wyglądu to ciemne włoski brązowe i zielone jak każdy inny szczerze polecam mało pracy duży plon w nadchodzącym sezonie myśle że się spodoba moja fotorelka, z chmurą (naturalną oczywiście ) sorry za nieobecność sprawy prywatne :0 Dzięki wszystkim za pomoc 🌱

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...